SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerabiamy zdjęcia nad NiCkA (avatary) - Reaktywacja

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248537

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114


mozna pomniejszyc ?? Z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035


.

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1648
Dzięki za podpowiedź Jabol, następnym razem użyję "karteczki i ołóweczka" tylko szkoda że nie byłeś w stanie w innej kwestii podpowiedzieć. Jednak są osoby na forum, które potrafią pomóc bez "hehehe"... Miłego wieczorku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3776


jak byś jeszcze mógł to <prosi> :P
bo głupio jakoś tak bez avatara

"Na pohybel wszystkim! To jest ładny toast”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035


.

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
lotni w jakiej kwesti przeciesz ci 50 dollars powiedzał
Jeśli coś źle odebrałaś to przepraszam ale to nie było chamskie źle to zinterpretowałaś PRZEPRASZAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1648
Spoko, nie ma sprawy Jabol Moim problemem, z avartem bylo to, ze powinnam usunąc historię z "temporary internet files" w panelu sterowania, ponieważ system zapamiętał ściężkę "starego, pierwotnie wprowdzonego" zdjęcia, które nie miało odpowiednich parametrów i się nie wyświetlało, no i konieczne było wciśniecie ctrl F5. Teraz jest ok, i wszystko działa. A swoją droga czemu Cię tak wszyscy męczą o zmniejszanie zdjęć?, za dobry jestes, przeciez można bez problemu to zrobic w Photoshopie albo w IrfanView (ktos to polecal w poscie). A tak na marginesie to moj nick brzmi "lonti" a nie "lotni" ) Miło że się odezwałes. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
LONTI
EHHE
Widze że trafiłem na rozmowe z intelektualistką (ale trudne słowo)
Przepraszam ponownie szybko pisałem i sie litery poprzestawiały
A co do mojego Pseudo.. to Mów mi JaBi
No i przerabianie, więc jeśli ktoś juz tu wrzucił to ja albo ktoś inny przerobi jeśli nei wie jak i w jakim programie to zrobić bo można nawet w paintcie to zrobić
Też pozdrawiam

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-04-10 23:20:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1648
Przyznam, ze Jabi zdecydowanie bardziej mi się podoba :) Będę się tego trzymać :) Ps. Jak juz gawędzimy... próbowałam w jednym z postów umieścic swoje zdjęcie, zeby ktoś mi poradził, co zrobić z moimi "potężnymi" bicepsami, i jakims "cudem" (zaczynam w nie wierzyc)podstawiło się zdjęcie jakiś umięśnionych kolesi, czy to możliwe, aby tak funkcjonowało jakies zabezpieczenie uniemożliwiające zapychanie forum zdjęciami?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Grochu88 przygoda z siłownią

Następny temat

Czorcia7 i haryb na treningu

WHEY premium