SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepulkina

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 253
Siemka czy podczas wyciskania na lawce skosnej(dół) moze wystapic przepuklina??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
przepuklinia moze wystąpić nawet przy podnoszeniu siatek z zakupami . Nie ma reguły co robisz , czy siłownia czy praca fizyczna czy nic nei robienie - jeśli masz predyspozycje do przepukliny to może a nie musi wyjść . Oczywiście osoby dzwigające ciężary na siłowni czy w pracy są w kręgu większego ryzyka .

Nie ma znaczenia czy ławka skośna czy przysiad czy brzuszki - jak ma ci wyskoczyć to wyskoczy przy wszystkim co zwiększa ciśnienie w jamie brzusznej..

Ps. pasy na siłowni w cale nie zapobiegaja wystąpieniu przepukliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 253
a to wiem ze pasy nie zapobiegaja wystopieniu przepukliny . I dzieki bardzo za odpowiedz . moim zdaniem pasy sa niepotrzebne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
ja pół życia dzwigałem ciężkie przedmioty a przepuklina mi wyskoczyła jak podnosiłem 10kg , pamiętam ten moment bo specyficzny ból się pojawił w pachwinie. a znów w pępku mam przepukline od 10 lat i nawet o niej nie wiedziałęm , dopiero jak mi operowali pachwine to mi powiedzieli ze w pepku tez mam ale sie nie powieksza wiec nie ma pitrzeby ruszac. Aktualnie jestem rok po operacji na pachwine i 3 miesiace po juz wróciłem do treningów i wcale sie nie oszczedzałem i jest ok



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-02-20 17:58:57

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-02-20 18:05:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 253
tylko to jest to ze mnie pachwina nie bolala tylko lewe jadro tak z boku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
widzisz cokolwiek ? jakieś wybrzuszenie np. przy zwiększaniu ciśnienia kaszlu, kichnięciu, parciu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 253
Nie nic takiego nie widze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

eliminacid w celu zapobiegania zakwaszeniu ?

Następny temat

Pulsacyjny ból głowy po treningu mma

WHEY premium