SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina - to nie żarty !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 301110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1
mój synek miał operację ma już zdjęte szwy ale pod ta blizna zrobiło sie wybrzuszenie czy to są zrosty po operacji czy przepuklina wróciła synek trochę biegał ale nie dzwigał czy to mogło spowodowaćto wybrzuszenie mił zwykła operację bez żadnej siateczki pomóżcie co mam robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeśli są -nadal- jakieś problemy to trzeba będzie się zwrócić do tych którzy leczyli, cyli znowu lekarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Witam,
Moje pytanie o moja 86 letnia babcie raczej nie powinno być zamieszczone na forum sportowym ale to wyswietlilo mi się jako pierwsze wiec przepraszam. Pomóżcie mi.. Moja babcia jak juz wspomnialam ma 86 lat.Leczyła się ostatnio na zapalenie oskrzeli i serce (była pierwszy raz w szpitalu!!). Ma przepukline jak ona mi powiedziala od 40 lat... Córka chciała ja zabrac do lekarza i umowic sie na wyciecie, ale ona poprostu uciekla. Teraz lekarz mowi ze juz za pozno, za slabe serce ma. Dodam, że mieszkamy na wsi, a tu lekarze to znają się jak na swojej dupie. Przeczytalam o pasach ze sprezynami, czy to by jej pomoglo? Bardzo cierpi i chcialabym jej jakos pomoc.
Proszę o pomoc

Zmieniony przez - zaniepokojona w dniu 2012-06-26 14:17:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Miałam operację przepukliny pachwinowej prawostronnej ponad pół roku temu. Niestety po ok tygodniu od zabiegu wystąpiły powikłania- zapalenie tkanki łącznej. Przez kilka tygodni miałam otwartą ranę, opatrunki zmieniane kilka razy dziennie. Rana zrosła się po dwóch miesiącach przez ziarninowanie.
Ostatnio zaczęłam dużo ćwiczyć - chcę wrócić do formy sprzed operacji. Biegam kilkadziesiąt minut dziennie, wzmacniam mięśnie czworogłowe, wykonuję 6 weidera.
Po nawet niewielkim wysiłku blizna jest zaczerwieniona, odczuwam coś jakby "szczypanie" po skórą. Stąd moje pytanie ( nie, nie wybiorę się do lekarza) - jest to ból i pieczenie związane są z nieprawidłowym zagojeniem się rany czy może to tylko wynik nadmiernego wysiłku po tak długiej przerwie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 187
Witam, mnie etapami poskładali i polecam nie żałować na to pieniędzy bo robota wykonana przez dobre kliniki jest o wiele solidniejsza niż przez szpitale!

lambard23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23464
mnie czeka ta sama operacja we wrześniu ,szkoda troszkę masy ale co zrobić jednak myślę ,że jak pójdzie wszystko dobrze to od nowego roku uderzę . ciekawe jak zadziała pamieć mięśniowa heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Do Oceny

Następny temat

Jaki plan treningowy......?

WHEY premium