SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina - to nie żarty !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 300710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25
Kultart informuj jak sie potoczyly dalsze Twoje losy... no i jak będzie z powrotem do sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
nataniell - miałem zabieg na przepukline pachwinową 10 tygodni temu.
Od wtorku wróciłem do pracy a pracuje ciężko fizycznie i się za bardzo nie oszczędzam i narazie nic mi nie dolega ale na siłownie planuje wrócić za około miesiąc.

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
ja nie uprawiam jakos sportu wyczynowo, jedynie co robiee to biegam, Pani doktor powiedziala ze moge biegac nie forsujac sie... we'll see hope they won't cut my balls off :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25
pitbull91 uwazaj na siebie... to lubi nawracac. 2 miesiace to wystarczajacy okres, zeby sie wszystko wygoilo ale niektorym i potrzeba z 6 miesiecy... podobno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 818
a propo mam rytanie. od jakich cwiczen przepuklina moze sie robic???????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
Od ćwiczeń ci się nie zrobi, jesli tylko nie robisz czegoś ponad swoje siły, nie dzwigasz ponad swoje siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25
Od wszystkiego co powoduje wzrost ciśnienia sródbrzusznego, począwszy od kaszlu czy kichnięcia skończywszy na wyciskaniu na ławeczce. Na siłownin ogromna większości cwiczen... nie zrobi sie od brzuszkow czy pompek lub biegania/plywania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
Witam wszystkich na tym forum...jest świetnie opisany problem..przepuklina a trening...wszyscy tu wypowiadający się,mają dużo racji i wiedzy na ten temat...ja chciałbym też podzielić się moimi doświadczeniami.Jestem 4 dni po zabiegu opereracyjnym przepukliny...ale uwaga!!!ja "nosiłem przepukline 12 lat(świadomie)słuchajcie to staszna głupota!!!...chodziłem na siłkę dość regularnie,ale bez wielkich przeciążeń...ćwiczyłem bardziej dla rzeżby nie dla masy,ale czas robi swoje tzn. żle robi dla przepukliny, żadne pasy,opaski...tylko operacja!!!..no dobrze co do zabiegu...ustalony termin,godzina,szczepienie żółtaczkowe...znieczulenie w kręgosłup nic nie boli tylko czuje się lekkie rozpieranie,potem nic nie pamiętam bo porosiłem na sen...zabieg trwał 1,5 h to długo przy standartowym 40 minutach,ale miałem ją b.dużą i napracowali sie przy niej...oczywiście siatka syntetyczna.Lezałem noc i wstałem 8 rano i 9 do domu w sumie 14 godzin w szpitalu.W domu ból okropny przez 2 dni ale dziś już dużo lepiej,mogę chodzić do lóżka nie ciągnie tak jak w chorobie,była temperatura,ale minęła.Za 10 dni szew go ściągnięcia i będzie ok.Jest jeszcze opuchlizna,ale znika w ciągu miesiąca,trochę wygląda jak przed zabiegiem,ale to minie.Piszę ten post,ponieważ chcę trochę dodać odwagi tym ,którzy się wachają przed zabiegiem i czekają...nie warto,ja czekałem dużo za długo,ale miałem świetnych lekarzy w zespole operacyjnym i dlatego nie martwie sie o rezultaty...a przepuklina była pachwinowa-mosznowa wielkości dojrzałej dużej gruszki "klaps")...NIE CZEKAJCIE,CZAS TO WRÓG PRZEPUKLINY!!!!POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6230 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504
Przez te 12 lat ciagle czules bol i byla widoczna czy zanikala na jakis czas?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
nie bolało,ale widać było co jakiś czas coraz więcej!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Do Oceny

Następny temat

Jaki plan treningowy......?

Wiecej