SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepisy- książka

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 202 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1057
Witam.
Poszukuje książki z fit przepisami, z prostymi smacznymi oraz względnie tanimi przepisami. Czy ktoś może coś polecić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
FighterX
Ostatnio łyknąłem 2 o odżywianiu, teraz idzie 3cia "DNA Żywienia". Choć książka o peklowaniu mi się przydaje

chętnie tanio odsprzedam z fit przepisami, jakbyś nie miał co czytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941368
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 202 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1057
Ja p******e... Te wasze odpowiedzi „wystarczy poszukać”. Człowiek wchodzi na forum żeby zapytac ludzi czy może korzystali z jakiejs książki i są w stanie coś polecić to baran jeden z drugim musi zabłysnąć inteligencja, żenada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 202 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1057
Chyba wyrazie napisałem ze poszukuje książki, chce zrobić prezent komuś , mam mu link na kartce do forum dać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941368
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 202 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1057
Forum jest wydaje mi się od zadawania pytania oraz rozwiewania wątpliwości, ludzie nie mając czasu siedzieć godzinami na forum i przeszukiwać tematy, idąc tym tokiem rozumowania na każde zadane pytanie tutaj możesz odpowiedzieć „wystarczy poszukać” bo gdzieś już było. Nie potrafisz pomoc to się nie udzielaj a nie strugasz szeryfa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie potrzebujesz kupowac książki z ogarniczoną ilkością przpeisów tutaj masz ogromną bazę "wszystkiego" od słodkich, po słone, bardziej fit i mniej fit
https://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia-c10/
https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Kolego trochę więcej kultury!!
Konkretnej ci nie polecę ale ostatnio szukałem dla kogoś książki akurat nie związanej z tematyką i przeglądałem różne to masz tego full w empikach i księgarniach
Masz przecież książki jakieś tam Chodakowskiej Lewandowski czy z kulturystów np Gacy
Nie wiem ile masz czasu na zakup ale w necie jak wpiszesz książka z fit przepisami czy książka kucharska fit wyskoczy masa pozycji
Kwestia czy szukasz strikte samych przepisów czy też coś z opisami diet rozkładem i zapotrzebowaniem BTW itd jako ksiazka/poradnik

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nie czytuje takich, bo nie ma po co wydawać kasy na taką książkę, jak internet pełny takich przepisów.

Wystarczy wpisać w googla fit przepisy ksiazka, tego jest od zatrzęsienie nie ma opci by każdą przejrzeć pod kątem przydatnosci, mzoesz w epkiku popatrzyć sobie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9994 Napisanych postów 5638 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18404
To ma być na prezent jak kolega napisał, tak więc internet jego średnio interesuje raczej panowie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowy sernik na zimno bez pieczenia z figami

Następny temat

Problemy z apetytem

WHEY premium