SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prywatne trt?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1104
1. WIEK: 27
2. WAGA: 95
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 107
-udo: 62
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 lat
6. DIETA: 4k kcal
-białko: 2,2g/kg
-węglowodany: reszta
-tłuszcz: 1,1g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: fbw co drugi dzień (3-4 razy w tygodniu)
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: 10-12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do skinny fat
13. STAN ZDROWIA: bez problemów
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola od dziecka, ale się nie pogłębiają
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2,5k kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 210
-przysiad: 195



Cześć, chciałbym wreszcie zdecydować się na cykl testosteronem i chcę to zrobić mega spokojnie i z głową. Wiecie może czy są lekarze, np. endokrynolodzy, którzy jak poproszę o przeprowadzenie mnie przez taką terapię to moga się zgodzić? Robiłem badania niecały miesiąc temu i wszystko jest w okolicach połowy widełek (sam testosteron 505mg/dl). Obawiam się, że gdy zobaczą te wyniki to powiedzą że wszystko jest w normie i mam się nie wygłupiać. Dodatkowo zależy mi na kimś kto zrobi mi taki zastrzyk (praktycznie mdleję przy pobraniu krwii :D ) i tutaj myślałem o robieniu tego w przychodni, czy jak pójde prywatnie z własnym flakonikiem to taki zastrzyk mi pielęgniarka zrobi?
Znalazłem kilka stron które oferują taką terapię, ale zwykle jest to Warszawa i opieka odbywa się online

Może ktoś jednak korzystał z takich stron?
Z góry dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
Lekarz poprowadzi htz ale typowe htz jak na Polskie warunki czyli test pod górne widelki
Ja osobiście testa trzymał bym pod tysiaka e2 kontrolował podawal systematycznie hcg I monitorował morfologie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1104
szkoda, wolałbym żeby lekarz miał to pod kontrolą i ew. dał receptę na testosteron/odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
No to musisz szukać prywatnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8609
Lepiej poświęcić trochę czasu dokształcić się minimum i lecisz sam. Naprawdę wiedzą na ten temat jest ogólnodostępny, gdyby coś sie zesrało dopiero bym leciał do endo
Mi przez pierwsze 2mce iniekcjie robiła żona bo tez srałem....
Pojechala na urlop i byłem pod ścianą i teraz leci jak masełko, nic strasznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
zadna z piguł w osrodku zrowia nie poda Ci iniekcji bez pisemnego zlecenia lekarskiego na dany lek. Po prostu poczytaj obejrzyj schemta, filmy, technike wykonywania iniekcji domiesniowych kup odpowednie igły, waciki do dezynfekcji, strzykawki i bez problemu ogarniesz to sam. Z Twoimi wynikami wogóle sie nie kwalfikujesz na TRT jedynie cykl na własna reke i odpowedzialność.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z redukcja, żarcie, doping, pomocy.

Następny temat

Pierwszy Cykl Testosteron Enanhate. Ważne ;)

WHEY premium