SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proviron do stałej suplementacji.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 1615 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26638
Witam wszystkich. Myślę nad włączeniem do stałej suplementacji TRT provironu. Moje pytanie kieruję do osób które przez dłuższy czas stosowały / stosują proviron względem wiadomo DHT - prostata i lipidami.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ankieta działu
Leciałem prawie 2 lata non stop po 50 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 144 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1295
Trzeba regularnie badac prostate tyle mi powiedzial uro jak bylem po recki,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 1615 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26638
lodzianin1
Ankieta działu
Leciałem prawie 2 lata non stop po 50 mg
Jak lodzianin ogólnie ze zdrówkiem jezeli możesz ocenić pozytywne / negatywne skutki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 1615 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26638
daniel.dddd1
Trzeba regularnie badac prostate tyle mi powiedzial uro jak bylem po recki,
To musiało być dawno niestety obecnie w PL brak provironu w aptekach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
No brak ja leciałem andro,zdrówko ok
Badania regularnie robione ,prostata badana
Samopoczucie plus libido na plus
Ja mega lubie provi
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 144 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1295
colin2000
daniel.dddd1
Trzeba regularnie badac prostate tyle mi powiedzial uro jak bylem po recki,
To musiało być dawno niestety obecnie w PL brak provironu w aptekach.


To ze nie ma wiem, pytales o wplyw provi-prostata nie dostepnosc provi-apteka wiec protokol podejsica do profilaktyki przy suplementacji provi napewno nie zmienil sie mimo ze provi juz nie kupisz Sam pytalem o to i taka odp dostalem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 1615 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26638
Ok dziekuje za odp. zaczolem brac i samopoczucie na duzy plus i podjolem decyzje aby na stale to wlaczyc 2x po 25mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Można dzielić, ale ja jestem wygodny i wrzucam całość rano

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 144 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1295
Wygoda zazwyczaj wygrywa ;) Provi mozna dzielic nawet do 3 razy doba przy tych wyzszych dawkach juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 1615 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26638
Spróbuję i rano 50mg. A Panowie jeszcze pytanie odnośnie cholsterolu czy coś zaburza miedzy HDL a LDL, trójglicerydami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRT,wyniki badań ,pytania

Następny temat

Bomba - badania - środki

WHEY premium