SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc w zaczeciu ( dawkowaniu suplementach )

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Witam dopiero co zaczołem trenowac stycznosc z siłownia wczesniej miałem bardzo mała zaczołem brac Stanabol w dawce 1 tabletka dziennie prosze o porade jak Dawkowac stanabol i co do tego mozna jeszcze wziac aby zobaczyc jakies Efekty oczywiscie wczesniej nie miałem stycznosci z zadnymi sterydami prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Zerowy staż na siłowni a bierze się za sterydy.. Sezon w pełni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
A wiec czy to beznadziejny pomysł zebym brał sterydy ?? czy jednak jest jakas sznsa ?? zalezy mi na nieprzesadzonym wygladzie i niczym wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14300
"zalezy mi na nieprzesadzonym wygladzie i niczym wiecej "
Żeby mieć nawet ten nie przesadzony wygląd trzeba włożyć w to wiele pracy i poświęcenia. Sterydy Ci w tym na razie nie pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
i co? myslisz ze ta jedna tabletka wina przez pare tyg porobi cie elegandzko na plaze ??

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
ja mysle ze lepiej jak to wywalisz lub komus dasz bo sobie krzywdunie zrobisz..

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
oj symku niech cie ręka boska chroni! Wywal to ścierwo i za miche się bierz oj głowa mnie rozbolała jak mozna byc tak d****nym eh

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12340
kolego to bardzo kiepski pomysl!!!! ty nawet jeszcze suplementow nie powinienes zaczynac a co dopiero stery!!!!!!a temu co ci je wkrecil kulke w leb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
ja proponuje najpierw monohydrat 3-5g dziennie. porobi Cie jak na pierwszy raz

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Witam mam pytanie jak najlepiej brac te rzeczy:
trenadrol 60kaps
xpand 50 porcji
5,5 kg gainera
formadrol 60kaps
clomid 12 tabletek

Myslalem aby przyjmowac trenadrol 2 tab w dt i 1 w dn chyba ze lepszym rozwiazaniem beda 2 dziennie

Xpand pisze ze w dt brac 2 razy dziennnie a w dn 1 dziennie chyba ze tez szmaac 2 razy? w dt pisze przed i po treningu a chcialbym tu wrzucic gainerka 60min przed treningiem przedtreningowy+100g gainera a po 30 minutach xpanda. po treningu natomiast bezposrednio gainerek i za 30minut xpand moze tak byc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
a co do formadrolu i clomidu po cyklu to nie wiem tez prosze o pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w belgii odwolano zawody mistrzostwa BB

Następny temat

jaka oslonka do metki i winka ?

WHEY premium