SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc i wyrozumialosc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2105

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
A co myslicie o tym STARERZE?????? Dzieki Amentoris za wszystkie posty ale po prostu chcialbym cos co pomogloby mi w budowaniu masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
https://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż_-_czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html

https://www.sfd.pl/Nagie_zdjecia_mojej_siostry-t397858.html

https://www.sfd.pl/SEEEZON_-_opracowanie_najczęściej_zadawanych_pytań_dot._supli_i_treningu_by__knife_-t421024.html

Może coś Ci się rozjaśni... Pzdr.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-06-06 22:28:38

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
Ok dzieki Amentoris chyba sobie odpuszcze kreatyne i inne podobne specyfiki ale czy napewno nie ma czegos co mogloby mi pomoc chociaz troche i zeby nie bylo ZADNYCH skutkow ubocznych hmmm...... a moze jest cos co pomoze mi w przytyciu nabraniu masy tluszczu miesni cos w tym stylu wiem ze miesnie a tluszcz to 2 rozne sprawy ale chcem po prostu troche przytyc lub lepsze rozwiazanie przybrac na masie i rozbudowac miesnie probuje cos znalezc bo jestem bardzo chudy i wgl nie moge przytyc wiec moze ty ktos z doswiadczeniem moze mi poradzic wiem ze powinienem dobrac diete ale moze cos jeszcze tabletki witaminy albo cos w tym stylu prosze pomoz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Przejdź do działu "odżywianie", poczytaj tematy podwieszone, dowiesz się tam jak ułożyć dietę, krok po kroku, gdy już to zrobisz daj ją do sprawdzenia w tamtym dziale, są tam specjaliści w tej że dziedzinie, na pewno nie zostawią Cię z tym samego i podpowiedzą co zmienić/dodać...
To samo z treningiem dział "trening dla początkujących", tematy podwieszone, ułóż go, daj do sprawdzenia...
Dietę układa się indywidualnie i niestety nikt tego za Ciebie nie zrobi, lecz gdy już tego dokonasz forumowicze zapewne ją ocenią lub coś poradzą.

Masa rośnie od dodatniego bilansu kcal. oraz w niej zawartej odpowiedniej ilości białka, węglowodanów oraz tłuszczy.
Do jej uzupełnienia możesz stosować gainer/białko, lecz o tym czy są one potrzebne dowiesz się po jej ułożeniu.

Jeżeli nie będziesz jeszcze czegoś wiedział pisz do mnie na gg, bo się lekki bałagan robi...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
Ok dzieki wielkie za wszystkie rady Jak cos bede jeszcze chcial wiedziec to napisze jeszcze raz dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
A co myslicie o tym http://sklep.fbb.pl/olimp_taurine_megacaps_150kaps_ids_1200_1 czy to dziala i moze mi pomoc chodzi mi tylko o to zeby moj organizm byl w stanie wytrzymac wiecej wysilku i mniej sie meczyl a moze znacie cos skuteczniejszego???????????????? z gory dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4807
Tobie sie nie da do głowy nic wbic??
Mówia Ci ze narazie daj spokój z odzywkami a Ty swoje.Najwyzej jakies białko i weglowodany ale to do uzupełnienia diety która mam nadzieje juz układasz.
Pozdrawiam

"Żeby zwycięzyc trzeba byc jednoczesnie Lwem jak i Lisem"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl no-explode i co do tego

Następny temat

Cylk wakacyjny

WHEY premium