SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Witam. Mam 15 lat. Z tym 'sportem' jestem juz zwiazany bardzo dlugo. Od miesiaca znowu zaczalem cwiczyc na silowni po ponad rocznej przerwie. Mam 180cm wzrostu i 80kg wagi. I zwracam sie do Was z prosba.. aktualnie biore HMB, aminokwasy i witaminy. Moga byc jakies skutki uboczne? Chcialbym dokupic kreatyne, gainer i moze tran. Jak wczesniej wspomnialem z tym sportem jestem zwiazany bardzo dlugo, wiec prosze o szczera odpowiedz! Wiem, ze jestem mlody, ale tam gdzie kupywalem te odzywki to powiedzieli mi, ze 'spoko'. Zalezy mi bardzo, bo cwicze z wielkim zapalem.
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
I zwracam sie do Was z prosba.. aktualnie biore HMB, aminokwasy i witaminy. Moga byc jakies skutki uboczne?Chcialbym dokupic kreatyne, gainer i moze tran.


Nie, ale nie pchaj kasy jeśli nie trzeba, masz 15lat, wiec po co te wydatki? Dobry trening + odpowiednie odżywianie robi więcej niż jakie kolwiek suple.To jest tylko dodatek nic więcej, jesli co kolwiek innego kuleje jak np. treningu lub dieta to nic nie zrobisz co bys tylko nie zjadł, na początku swojej drogi skup się na tym co wazne,szukaj siły w mięsniach nie w puszkach.



Wiem, ze jestem mlody, ale tam gdzie kupywalem te odzywki to powiedzieli mi, ze 'spoko'.

Sprzedawca widząc młodą osobe czy kogo kolwiek, z kasa która chce coś kupic nigdy nie powie NIE, bo nic by nigdy nie zarobił.Jak juz to w drugą strone raczej by wciskał byle g**** oby sprzedac.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłą i Masa Rozpiska Pomocy!!

Następny temat

treningi do oceny (troche sporo tekstu aby jak najlepiej przyblizyc temat)

WHEY premium