SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o ocene - poczatkujacy.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1821 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7849
to sie nią pochwal cfaniaku

--------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Spokojnie chlopcy ,nikt tutaj nie chcial to zniececic wrecz przeciwnie ,nie mowcie ze jest cienki itp ,bo predyspozycje pewne ma ,nie bedzie mial problemu z zatluszczeniem i moze jesc wszystko na co ma ochote , nic tylko cwiczyc ,ciezko bedzie bo bedzie , ale o to wlasnie chodzi o zabawe w zdobywanie nowego grama ciala
Madmax jezeli chlopak sie teraz zniecheci to znaczy ze to nie sport dla niego
Co do tych 90 kg na klate po cwiczeniu tak krotkim (1,5 miecha)jezeli mowimy o cwiczeniu na sucho to jest pewnego rodzaju zagadka , ale chlopak moze byc sotsunkowo silny z natury ,ale i tak jest to spory ciezar , wiec ta kwestie moze odlozny narazie na bok ,albo poczekajmy na wypowiedz zalozyciela posta bo cos nie pisze...
Damiany nie lam sie tylko cwicz a bedziesz wielki ...

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!(TXT zdarty od Brutus'a ,mam nadzieje ze sie nie obrazi , ale spodobalo mi sie,dobra akcja)

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22178
pij mleko bedziesz wielki

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5548
Zdjęcie było robione przeze mnie, chłopak ostro ćwiczy z moim bratem i jego kolegami, nie bierze żadnych suplementów, jego dieta też nie jest idealna, sam dziwiłem się skąd u niego tyle siły. Teraz już jest po jakichs 2, 3 miesiącach ćwiczeń, przy mnie wycisnął 85 kg, 90 kg z pomocą.

.....:::PaToLoGiA CrEw:::.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Royal_CN spoko mi się wydaje ze ludzie z malym starzem chcą sie dowiedziec czy widac u nich jakies rezultaty ...

Wydaje mi się tez ze nie chodzi im o imponowanie bo to by bylo lekko smieszne ale o to żeby specjalisci ocenili ich wyniki genetyke i na co muszą zwrocic uwage ...

Ja tam ich nie bronie tylko tak mi sie wydaje ... Jak bym wysylal foty to tylko z tych powodow tzn. fachowej oceny

"Stringi to tajna broń Kobiety XXI wieku" !! by Wojewódzki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5214
Daj wam slowo ze jak dawalem zdjecie to cwiczylem z reyn'em 1.5 miecha. Teraz cwicze juz prawie 3 miesiace za niedlugo wysle fotke.

...:::PaToLoGiA CrEw:::...

"Nie ma ze boli!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5214
Pejj moim zdaniem takie osoby jak ty ktore pisza ze maja lepsza sylwetke bez cwicznia wcale jej nie maja. Poprostu zazdroscisz! A wyciskanie to prawda!

...:::PaToLoGiA CrEw:::...

"Nie ma ze boli!!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sesja Łukasza Kazimierczaka!!!

Następny temat

METROWIEC

WHEY premium