SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę diety i treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2637
A usuniesz to wcześniejsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2637
Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2637
Obli, ja nie twierdzę żę nie mam tłuszczu na nogach, bo go mam w h**. Tylko mięśnie mi się wyrabiają a tłuszcz nie spala i mam dużo więcej nogi, o to mi chodzi.. Może nic z nimi już w życiu nie zrobię, od zawsze takie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
uwierz mi to sie tak wydaje, cwiczenie miesni nog zuzywa bardzo wiele kalorii na nich chudnie sie bardzo a o to ci chodzi, wbrew temu co sie wydaje jak tluszcz schodzi to sie okazuje ze na tej nodze nie ma tak duzo miesni. Owszem jak sie zaczniesz porownywac do szkapowatych modelek, ale... masz zupelnie zwykla przecietna ilosc miesni na nogach - wile kobiet takie ma bo my kobiety mamy sile w nogach i ich ilosc nie zwiekszy sie tak jak ci sie wydaje. Owszem moga chwilowo napuchnac od cwiczen ale to przejsciowe, samem miesnie zajmuja malo miejsca.
Powinnas sie przylozyc do cwiczen i cwiczyc wszytsko wtedy beda efekty. Masz brzuszek nie zmniejszysz go bez dobrej diety i cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2637


Spójrz Obli jak ja wyglądam Proporcja nóg do brzucha heh. Strasznie mam duże nogi, a brzuch nie powiem przy nich wygląda na mały hehe. Przyznasz, że moje ciało to jedna wielka dysproporcja....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
moge ci swoje zdjecie z mlodosci pokazac 96cm w biodrach 60cm w pasie, 56 w udzie Tylko ja nei mialam w ogole brzuszka

To jest budowa kobieca nie dysproporcja, dysproporcja sa terazniejsze modelki wygladajace jak nastoletni anorektyczni chlopcy ze wstawionym biustem

Figure musisz zaakceptowac i sie cieszyc, a tylko w jej ramach sie ksztaltowac.
Nie chce ci wmawiac czegos czego nie bedziesz chciala zaakceptowac, mowie jak jest, piekan talia i biodra sa twoim atutem i dbaj o nie i sie nie przejmuj uda da sie jeszcze uksztaltowac cosnieco. Zreszta wszytsko sie zmienia za 10 lat bedziesz wygladala jeszcze inaczej, dlatego jak zaczniesz juz teraz dbac to bedzie pozniej procentowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2637
Pocieszyłaś mnie Ok, to teraz co do diety. Trzymam się tej co na pierwszych stronach z Pokim ustalałam. Tylko martwi mnie czy nie za dużo kcal wychodzi. Niby mam 1700, ale jakby doliczyć te moje pomidorki, papryczki, ogóreczki to jednak się trochę więcej uzbiera, a dodatkowo więcej tych przeklętych węgli. Może powinnam je zacząć wliczać? Albo wogóle ciąć do 1600?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pomidorki i ogoreczki nie tucza, znasz kogos komu sie udalo utyc bo jadl za duzo warzyw?
Nie licz warzyw i je jedz jak najwiecej tobie to potrzebne. Przestan myslec w kategoriach wgele, bialko tluszcz, mysl w kategoriach dostaracznie jak najlepszych skladnikow, wiec mieso, jaja, warzywa, pelnoziarniste produkty zbozowe, zdrowe tluszcze.

Ustal sobie diete teraz 1 dzin jedz 1800kcal i 3 dni jesz 1500kcal tak na zmiane.
Podaj mi jeszcze terazniejsze proporc***WT jakie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2637
Tłuszczu mam 66g, węgli 128g. Białka 149g. Czasem tego białka więcej na dzień jem, ale zmniejszają się węgle przy tym. Poprostu tak mi wychodzi jak jadłospis ustalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2637
A zacząć jeść te 1800 kcal jak mam ten "siłowy" czy nie ma to znaczenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmiar skóry po dawnej, nieprzemyślanej redukcji.

Następny temat

dieta a kreatyna

WHEY premium