SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2014
Cześć. Robię crossfit pod sztuki walki, chciałbym mieć większą dynamikę, kondycję. Przedstawię wam mój crossfit, sam go układałem więc oczekuję jakiś podpowiedzi. W jednej serii składa się pięć ćwiczeń, bez przerwy między nimi. Robię je szybko, ale dokładnie.
Ćwiczenia:
Uderzanie cięzkim młotem o oponę, 12 razy na każdą rękę
Podnoszenie i rzucanie opony 12 razy
Skok przez oponę, 2 pompki, znowu przeskok itd. 8 razy
Wyskoki w górę z podnoszeniem kolan do klatki piersiowej 8 razy
Skakanka 50 razy podskoki.
5 serii, między seriami 3 minuty odpoczynku.
Co sądzicie o tym planie? Pewnie dziwicie się dlaczego tylko 8 podskoków w górę. Jest tak, ponieważ jestem zdychany przez te pompki i po prostu ciężko mi zrobić więcej.
Między seriami popijam O'Shee albo Isostar.
15 lat, 183cm Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2014
Nie mogę odczytać tego tematu, nie wiem czy usunięty czy coś. Jak już to pewnie chodziło mi o to, że ćwiczę od września crossfity.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Czego oczekujesz ?

W dynamice najbardziej się sprawdzają zakresy 6-8 , najlepiej 6 uniwersalne .

Ile razy powtarzasz obwód ?

Mając 15 lat to powinieneś skupiać się na nauce techniki walki i ewentualnie budowie bazy tlenowej bieg.trucht.marsz w terenie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2014
No właśnie myślałem, że ten crossfit zbuduje mi bazę tlenową. Obwód robię 5 razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Brak elementarnej wiedzy , nie bierz się za coś czego nie rozumiesz .

Treningi na macie plus ewentualnie biegi w terenie , możesz się pokusić o długie dystanse marsz/trucht .

Oczywiście jeśli na siłę chcesz robić , bo wiesz lepiej rób jak uważasz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Długo trenujesz? Co to za SW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2014
Hubert81 Trenuję 2 lata, SW to sztuki walki. Jak pisze, że trenuję sztuki walki tzn. że trenuję wszystkie czyli tzw. MMA :)
Tomasz1405 Wiem, dlatego chcę byście mnie naprowadzili :) Piszą, że dla zawodnika MMA długie dystanse mam pozostawić maratończykom i właśnie biegać interwały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Jesteś zawodnikiem MMA? , najpierw trzeba zbudować bazę tlenową , jesteś wstanie biec 60 minut stały sensownym tempem ?

Pierwsza podstawowa sprawa po to jest ankieta , byśmy właśnie wiedzieli na twój temat cokolwiek , a nie dopytywali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2014
Tzn. na biegu warciańskim przebiegłem 10km w 58 min. Słabo, ale nie jestem maratończykiem. W październiku mam pierwszą walkę więc chciałbym już coś porobić na siłę :)

Płeć : Mężczyzna
Wiek : 15
Waga : 67
Wzrost : 183
Doświadczenie sportowe : Muay Thai, Grappling, MMA, siatkówka.
Dostęp do sprzętu : Opona od traktora, sztanga, ciężki młot, skakanka, wolna przestrzeń, hantle.
Cel treningowy : Dynamika, siła, szybkość.
Dieta : Jest.
Stosowanie suplementy : Isostar w trakcie treningu, wcześniej Gainer Pro Mass 6000 ale zrezygnowałem, CarboNox również zrezygnowałem.
Problemy zdrowotne, przeciwwskazania medyczne, kontuzje : Brak, kiedyś skręcona kostka ale to pikuś xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Damren

zapoznaj się z podstawowym elementarzem w tym temacie .

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

Następnie wróć , będzie łatwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2014
Czytałem ten temat 100 razy, każdy mnie do niego odsyła :P
A więc jak, mój crossfit jest dobry? Starałem się zachować ćwiczenia dynamiczne na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Damren
Hubert81 Trenuję 2 lata, SW to sztuki walki. Jak pisze, że trenuję sztuki walki tzn. że trenuję wszystkie czyli tzw. MMA :)
Tomasz1405 Wiem, dlatego chcę byście mnie naprowadzili :) Piszą, że dla zawodnika MMA długie dystanse mam pozostawić maratończykom i właśnie biegać interwały.


O matko. Ty mi nie tłumacz co znaczy SW tylko przeczytaj pytanie ze zrozumieniem. Pytałem co za sztuki walki trenujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc na początek.

Następny temat

Trening cardio

WHEY premium