SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę Pomoc w wyborze perfum

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5178
Witam, prosiłbym o pomoc w wyborze perfum dla mnie ( mam 15 lat). Do tej pory używałem perfum adidas itp które dostawałem od rodziny, czy od dziewczyny. Jutro wybieram się aby zakupić to co mi się będzie podobało. Na jakie perfumy radzicie mi zwrócić uwagę ? (patrząc na mój wiek). Bardzo podobały mi się perfumy firmy mexx - ice touch , tylko czy będą one odpowiednie dla mnie? Dysponuje kwotą do 100zł , i czy wybiorę coś fajnego za te pieniądze?
Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1684
Mexx jest w miare dobry. Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5178
W miarę? A co byś bardziej polecił? Proszę o więcej podpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
woda brzozowa ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5178
Co to jest ta woda brzozowa? A jakie byście polecili perfumy adidasa? I mam pytanie czy różni się woda toaletowa od wody perfumowanej i czy woda perfumowana to to samo co perfumy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1684
Dobór perfum jest kwestią indywidualną. Nikt nie będzie Ci doradzał ,,...weź te bo mi się podobają" lub ,, wszystkie laski na to lecą..." itp.

Perfumy sobie sam dobierz. Weź ze sobą koleżankę, niech Ci podpowie czy zapach, który testujesz pasuje do Ciebie. Perfumy lekkie są na dzień, mocne i ciężkie na wieczór. Nie przesadzaj z ilością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Perfumy są dość indywidualną sprawą i każdy powinien dobierać je pod siebie.To co pasuje innym nie zawsze musi pasować Tobie.
Woda kolońska:zawiera tylko 2-3% esencji.
Woda toaletowa:zawiera do 8 % esencji rozpuszczonej w etanolu.A dla panów mają nieco mniejsze stężenie bo zawierają około 5% esencji.
Woda perfumowana:8-10% esencji rozpuszczonych w etanolu o stężeniu 80-90%.Woda toaletowa pachnie delikatniej.
Perfumy:15-20%olejków zapachowych.Esencję rozpuszcza się w etanolu o stężeniu 90-96%.Są wzmocnione dzięki temperaturze ciała.One nadają się na wieczór lub na specjalne okazje.Nakłada się je w niewielkiej ilości za uszy,na wewnętrzną stronę łokci i nadgarstków.Zapach utrzymuje się nawet do 15 godzin.Pod wpływem promieniowania UV niektóre perfumy mogą powodować zmiany pigmentacji lub podrażnienia skóry.
Wody po goleniu:służą do odświeżania i dezynfekcji.Zawierają tylko niewielką ilość esencji zapachowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Perfumu raczej za 100zl nie kupisz Tym bardziej,ze nie ma prawdziwych 'perfum' dla mezczyn.

Przejdz sie do perfumerii,popsikaj nadgarstki.Zanim ja wybralam perfum,odwiedzilam perfumerie kilkanascie razy,jesli nie wiecej.Kazdy zapach odczuwany jest indywidualnie na skorze.Po kilku godzinach pachnie inaczej.Nuta glowy,serca,głebi.

Jesli nie chcesz zbyt drogiego zapachu - STR8y ladnie pachna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
tego mexx'a co piszesz mialem kiedys, jak dla mnie calkiem spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5178
Witam zakupiłem perfumy mexxa - man ( http://sklep.vea.pl/product_info.php/manufacturers_id/98/products_id/2509)p takie. Proszę o jakąś o pinie do nich, może ktoś z was już ich używał? Mam jeszcze jedno pytanie, na allegro ( http://www.allegro.pl/search.php?string=mexx man&sourceid=Mozilla-search&category=17749&category=17757) widziałem te mexxy w dużo niższych cenach i mam do tego pytanko czy one są orginalne ? i czy warto je kupić? pytam ponieważ są w około 20zł tańsze niż te w perfumeriach? Znacie jakiś pewnych użytkowników, sprzedających perfumy?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5178
Nikt nie ma nic do powiedzenia na ten temat ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bolące okostne!!! pomocy

Następny temat

pekniety piszczel??

WHEY premium