SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę, pomóżcie bądź powiedzcie cokolwiek... :-(

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2047
Poczekajcie troche, kiedys w koncu dam (mam jakies opory, ze koledzy z silowni moga zagladac na sfd i beda mieli niezly polew, jak mnie tu zobacza ).
Dobra, to moze juz nie zasmiecajmy postu, ktory w koncu jest o czyms zupelnie innym .

Jeżeli wydaje ci się, że idzie dobrze, to znaczy, że coś przeoczyłeś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To wyslij mi na priv ja jestem z Pomorza to napewno nie chodze z Toba na silownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
mi tez

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2047
Jak mi bedzie mial kto zrobic, to mozecie byc pierwsi w kolejce

Jeżeli wydaje ci się, że idzie dobrze, to znaczy, że coś przeoczyłeś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Napewno bedzie mial kto zrobic to kiedy mam sie spodziewac tych fotek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2047
Jak dobrze pojdzie, to moze w tym tygodniu )

Jeżeli wydaje ci się, że idzie dobrze, to znaczy, że coś przeoczyłeś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1100
powiedz starym zeby poszli z toba do lekarza i niej on sie wypowie czy mozesz cwiczyc, ja tak mialem z odzywkami przynioslem kreatyne i bylo wielki halo co sterydy dalem starszej pare gazet o kulturystyce a potem jak nie byla do konca przekonana wyslalem z kredka do lekarza niech sie spyta teraz to sama pyta o dieta itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 882
myslę ze mógłbys sie wziąc konkretnie za siłownie, budowac mase, nóg nie musisz przeciez ćwiczyc, jak bedziesz wielki to bedziesz miał respect u wszystkich i skończy sie "klepanie na niby" będą sie bali zebyś to Ty ich nie sklepał i to juz nie na niby! Pozdro!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
eh czlowieku. umiejetnosc bicia sie nie jest najwazniejsza w zyciu. jest raczej jedna z najmniej waznych umiejetnosci. no, chyba ze masz zamiar zarabiac na siebie biorac udzial w profesjonalnych walkach. a tak to? i co z tego ze nie umiesz sie obronic. nawet jak bedziesz mial za soba 10lat treningo bjj (albo i silowni) to jak trafisz na 10 zdeterminowanych typow to niewiele ci to pomoze (takie rzeczy sie zdarzja,byla niedawno sprawa na forum goscia ze szczecina). znajdz sobie inne cele w zyciu po prostu. kiedys marzylo mi sie zeby zostac koszykarzem, dupa blada, po kilku latach treningu nabawilem sie kontuzji, przerwa, poza tym uroslem dosc mizernie =) i tak skonczyly sie moje plany. nie uzalaj sie nad soba. chyba nie pisales tego posta aby zdobyc wspolczucie forumowiczow? znajdz sobie jakas pasje i skup sie na niej... a kolesi hmm to zlozona sprawa ciezko cos doradzic. biorac pod uwage bojki "na zarty" zakldam ze jestes w gm, max liceum. jak chesz koniecznie sie wybic to przyloz jednemu w nos tak aby sie zalal krwia, najlepiej przy publicznosci, gwarantuje ci ze zdobedziez szacunek na ktorym ci tak zalezy. ale lepiej nie spudluj

Zmieniony przez - Massgain w dniu 2005-11-11 09:39:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

forum

Następny temat

Pięciu polskich skoczków na inaugurację sezonu

WHEY premium