SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycje rozwoju działu. Wejdź!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29138

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
O odżywianiu wiem co nieco, więc też mogę coś od siebie dodać.
Fajnie, na to tez liczylem. Mysle, ze potrzeba zdecydowanie rozbudowac ten wlasnie punkt. Plus sugerowalbym pododawanie tu i owdzie pare rzeczy (wiem np, ze cwiczysz/cwiczyles FBW- moglbys na ten temat dodac cos z praktyki, bo moja byla do tej pory negatywna, a nie chcialem byc subiektywny w ocenie tego treningu), przydadza sie tez mysle dodatkowe linki. Mysle, ze temat moglby jeszcze do tygodnia postac w takiej formie, bo znajdzie sie troche rzeczy do uzupelnienia. Potem jak cos, zawsze jako mod mozesz dokonywac zmian w pierwszym poscie.

Jak będę miał chwilkę to przeczytam, ale na razie latam jak z piórkiem.
Spoko loko luz i spontan.

Niechaj Ci bozia da tyle dzieci co artów
Byle jeszcze nie teraz.

Jeszcze jedna sprawa- jakby Lady udalo sie zrobic gdzies do tygodnia tlumaczenie tego FAQa o sile z rosstraining.com to moze tez by to dodac do tematu? Co o tym myslicie? bylaby 3 osobowa, kompletna dosc praca, wszystko w jednym temacie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
jak najbardziej. Ja wracam po weekendzie i zabieram sie do roboty. Co do uprawnień edytowania, to modzi takich nie mają

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
W ten weekend nie dam rady, bo w poniedziałek mam egzamin, na który warto by sie nauczyć
Ale obiecuje przysiąść nad tym najszybciej jak sie da, w ostateczności w długi weekend wsjo będzie gotowe

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Lady- super!
Kopt? Jak to nie maja takich uprawnien?
Tylko zieloni? mysle,ze jednak macie, a po prostu nie wiesz.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Kamiru, zdaje się, że nawet nie wszyscy zieloni mają takie uprawnienia. I dobrze. Znam taki przypadek, gdzie nie poznawałem własnych wpisów po tym jak nie posłużyły czyjejś argumentacji

PS. Dziś i jutro postaram się pozbierać co mam do artu o siłowni i powklejać linki do ciekawych artykułów

Zmieniony przez - kopt w dniu 2008-05-20 07:27:43

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Siema kopt
to powiem, ze nie wiedzialem o tym szczerze mowiac.
Ale to nic, jak cos, to sie najwyzej kogos poprosi, coby przejrzysciej bylo.

Ja tez mam kilka zdan i pare linkow dopisanych.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
A propos rozwoju/unowocześniania działu.

Proponuje zrobić czystki etniczne, bo ostatnio panuje na forum jakaś mania odświeżania tematów sprzed kilku lat (dla mnie "miszczostwem" świata jest odpowiedź w temacie o skakance sprzed 6 LAT).

Nie orientuje sie, jak to wygląda od strony technicznej, ale można by, nie wiem, zrobić poddział "Archiwum" i tam wrzucić tematy starsze niż, powiedzmy, rok - i pozamykać je. Myśle, że taki "śmietniczek" sie przyda, bo czasem posty są fajne, ale znwou bezsensowne jest odświeżanie takich tematów.
Inna propozycja - w ogóle pozamykać tematy starsze, niż rok (ja wiem, że to jest w p**du roboty, ale cóż - Ordnung musst sein ;) )...

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Lady
Od strony technicznej jest to imo niezbyt wykonalne.
Rozumiem, ze to razi Twe damskie oko, ale nie sadze zeby:
a.) komukolwiek chcialo sie z tym bawic
b.) pomoglo to na duzsza mete
Zreszta niech sie wypowie kopt, bo on tu rzadzi.

Ordnung musst sein
Jesli pozwolisz to usunalbym tylko to "t" przy czasowniku (czasowniki modalne w jezyku niemieckim, czasu terazniejszego nie otrzymuja tej koncowki- tzn ze w pierwszej jak i 3 osobie liczby pojedynczej forma jest TAKA SAMA)

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Kamiru, wysłałem Ci właśnie moje wypociny nt odżwywiania i suplementacji oraz materiały o treningu siłowym w SW. Teraz trzeba zdecydować, czy wlepiamy w takiej formie w jakiej Ci przesłałem, czy jakoś to obrabiamy, żeby artykuł stanowił całość.

Lady, powiem szczerze, że nie widzę większego uzasadnienia dla zamykania tematów i z tego co wiem Olek podziela moje zdanie. Wizualnie niewiele się to przysłuży, bo jak pozamykasz stare bzdury, to ktoś założy nowe i będziesz czytała to samo tylko w 100 tematach. Nie wolno też zakładać, że ktoś, kto wypowiada się w starym temacie nie ma do powiedzenia czegoś wartościowego. Powinniśmy zostawić tą możliwość nawet kosztem tego, że jakaś gapa zacznie udzielać porad osobom, które zadały pytanie a potem zginęły w powstaniu listopadowym.
Na dzień dzisiejszy daję archeologom ostrzeżenia, a jak dalej trollują to leci ban (aczkolwiek jeszcze się nie zdarzyło, żeby ostrzeżenie nie wystarczyło).
Mnie się wydaje, że kluczem do sukcesu jest przejrzysty i merytorycznie wyczerpujący skład postów podwieszonych. Obawiam się, że pod tym kątem należałoby przewietrzyć post "najlepsze posty w dziale" i może zdjąć "co nowego w tv" bo nikt tego nie czyta. Co myślicie?

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
kopt,
masz moje pełne poparcie ;) tnij posty/tematy, które nie spełniają założeń, jak młody szczypiorek ;)

Kamiru,
moja gramatyka niemiecka rządzi sie własnymi prawami :P uczyłam sie tego języka z obcej i przymuszonej woli w liceum i niewiele mi z tego w głowie zostało ;)

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[ART] Jak motywować zawodnika

Następny temat

Chcesz zacząć trenować? Odpowiedzi na wiele pytań tutaj

WHEY premium