SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycje rozwoju działu. Wejdź!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29116

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
lecz mozna by zrobić osobny temat z lista przyrządów potrzebnych do treningu

No właśnie osobny temat miałem na myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Trzeba dogadac temat z modami Jak uznaja, ze taki temat sie przyda to się go zrobi

Kamiru - odrazu wzialem sie do pracy mam dzis troche weny wiec napisalem artykuł " nie ma rzecz niemożliwych"

Znalazlem na kompie( nie pamietam źródła) artykuł o zakwasach.
Mam zamiar zamiescic go w dziale lecz chce do niego dopisac sposoby na zwalczanie zakwasów. Co o tym sadzisz?

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-08-05 15:36:43

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
z mysla o sfd sciaglem english tlanslator

nawet sie nie waż czegoś takiego używać! jak ostatnio dostałam list z Ukrainy tłumaczony translatorem, to sie za głowe złapałam, takie dziwne konstrukcje gramatyczne tam były

team tłumaczeniowy póki co jest liczny, więc póki co nie musisz sobie tym zawracać ale naprawde wielkie dzięki, że Ci sie "chce chcieć" i sie starasz

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Ja sie tez wypowiem :D Art. o zakwasach mzoe byc ciekawy :D :D Ja jak cos tez jestem chetny do pomocy i innych rzeczy Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
nie wklejalbym tekstu dokladnie jak tlumaczy tlanslator bo byloby to ciezkie do przeczytania nawet po Polsku

Lubie uderzanych ( mozna powiedziec ze nie zagladam do innych dzialów) wiec staram sie pomóc ile tylko moge

EDIT: a moze zamiast artykułu tylko o zakwasach postaram byl sie zrobic artykuł o sposobach na zwalczanie siniaków, krwiaków zakwasów itd Mysle ze to byloby duzo ciekawsze i pomocniejsze

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-08-05 15:44:39

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Nie znalazlem takiej propozycji moze bysmy zrobili temat o sparingach? Wrzucalisbysmy filmiki z naszych sparingow i bysmy pokazali Swoja tehcnike ewentulane bledy itp? Co Wy na to? Mozna rozszerzyc temat o prace na worku itp!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
przeczytaj kilka wypowiedzi/ stron do tylu a bedziesz wiedzial, ze juz byl pomysl na taki temat(nawet powstal ale zostal usuniety z powodu braku zainteresowania)-sam go zapoczatkowalem

A mianowicie:
"Opisz i pokaz jak trenujesz"
Mozna bylo przedstawic swoj domowy trening, miejsce w ktorym trenujemy(takze to domowe), suplementacje, odzywianie, filmy z treningow itd.

ale teraz mam nowy pomysl jak rozwinac taki temat. Na poprzedniej stronie opisalem co chce zrobic.
Poczekam na wypowiedz Kamira badz innego moda co sadzi o tym oraz o moich innych pomyslach na artykuly ... i wezne sie do pracy

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
wiecie co, tak sobie pomyślałam, że jako że jakimś cudem należę do naszej kochanej kadry PZMT to mogłabym od czasu do czasu sklecić posta co się w życiu kadry dzieje, jakie zawody się zbliżają, do czego się przygotowujemy, szczegółowe relacje z walk, trochę życia "z tyłu sceny" itd. myślę że to mogłoby być ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Cehtnie poczytam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
bardzo dobry pomysl Przydalyby sie do tego jeszcze jakies fotki i bylo by git

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[ART] Jak motywować zawodnika

Następny temat

Chcesz zacząć trenować? Odpowiedzi na wiele pytań tutaj

WHEY premium