SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycje Tematów Konkursowych

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20982
Myślę że będą uczestnicy Jest na forum troche osób u których widziałem sprzęt Strong... Nawet lepszy niż ja mam... Remik też się bawi w te klocki Myślę że warto spróbować... Trzeba być dobrej myśli i wierzyć w userów Ostatni konkurs robiłem z Iversonem, a teraz chcę sam wziąć udział w jakimś konkursiku Pozdrawiam!!!

PS. Poza tym film nie musi składać się tylko z treningu... Tak jak mówiłem... Strong Man i nasze życie Czyli można tu bardzoooo dużo nagrać

Zmieniony przez - grabek777 w dniu 2008-07-31 21:05:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
hmm a moze tak jezeli niedawno byl pojedynek gigantow polska - usa

to moze
dokonaj porownania wynikow silowych/osiagniec w zawodach i na samym koncu sylwetki strongmanow polski do amerykanskich cos w tym stylu wiecie o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Ok, zrobimy tak...
Wstepny temat to
'Strong Man i nasze życie'

Jezeli zglosi sie chociaz 4/5 odob ktore zadeklaruja na 100% swoj udzial
to zapytam o kase...

Szczerze powiem ze temat jakos mnie nie przekonuje...
Boje sie ze admin/modzi nie zgodza sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20982
No więc ja się zgłaszam...

1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Jest was caaałych 2



Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2008-08-01 10:28:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20982
Najwyraźniej użytkownicy mają wystarczająco kasy i nie chce im się brać udziału w konkursie... Szkoda... Wielka szkoda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Napewno nie ma tak duzo osob ktorym nie zalezy na wygraniu w konkursie - jednak nie kazdy kto interesuje sie strongman posiada wlasny sprzet itd do cwiczen. Niektozi napewno cwicza na zwyklej silowni aby z czasem zaczac trening strongman :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93130
Zglaszam sie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20982
Major161 - Ale przecież jeżeli do swojego filmu nie dasz treningu na sprzęcie to cię nikt nie zabije... TEMAT: ,,Strong Man i nasze życie'' więc nie musisz trenować, aby mieć coś wspólnego z tym sportem... A poza tym sprzęt to jakieś dwa dni roboty Dla chcącego nic trudnego ... Pozdrawiam!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja ??

Następny temat

Korekta planu <SOGI>

WHEY premium