SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionat - pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 146
Nie no wkręcać to sobie nie wkręcam. Tak jak wstajesz rano i nie masz siły to ja tak mam przez cały dzień jak siedzę lub leżę, tylko jak jestem w pozycji stojącej to czuję się normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Cisnienie zmierzyles masz ok, robiles przed cyklem badania krwi?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
łotr93
Nie no wkręcać to sobie nie wkręcam. Tak jak wstajesz rano i nie masz siły to ja tak mam przez cały dzień jak siedzę lub leżę, tylko jak jestem w pozycji stojącej to czuję się normalnie.
to zakoncz ten cykl skoro psychicznie sie do niego nie nadajesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 146
Badania krwi robiłem 3 miesiące temu i rok temu i wszystko super, nie pod cykl, po prostu do pracy. Testa, estrogenu i prolaktyny nie badałem, bo stwierdziłem, że lepiej w połowie cyklu i parę tygodni po a badania tanie nie są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
To jak chcesz pozniej po cyklu porownac wyniki badan skoro nie bedziesz mial z czym...?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
łotr93
Badania krwi robiłem 3 miesiące temu i rok temu i wszystko super, nie pod cykl, po prostu do pracy. Testa, estrogenu i prolaktyny nie badałem, bo stwierdziłem, że lepiej w połowie cyklu i parę tygodni po a badania tanie nie są.
szkoda Ci 90zl na badania?to w trakcie cyklu jak cos zacznie sie dziac lub tak bedzie Ci sie wydawalo skad bedziesz wiedzial jak zrobisz badania czy wartosci wzrosly czy nie,nie majac badan sprzed cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 146
To co teraz po 3 strzałach jak jestem to zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Teraz juz badania nie maja sensu, ich wynik bedzie zaburzony z racji dzialania testa...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 146
Nie wiem kurcze co teraz robić... Kontynuować cykl ? Przerażony jestem po tym co się stało wczoraj..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Poczytaj jak sie prawidlowo robi iniekcje i najlepiej rob sobie sam. A jak jestes taki wyplosz ze sie czegokolwiek boisz to raczej SAA nie dla ciebie


Zmieniony przez - warezz w dniu 2017-02-15 11:41:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Palma sabałowa do mety, warto czy nie

Następny temat

Dlugi Cykl

WHEY premium