SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop npp master

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Spastic162
Nie wydaje mi się. Ja bym w 3 ostatnich tygodniach propa wziął cypio e4d


I jakie dawki tego cypio bys dal w tych 3 tygodniach jakby 100mg propa lecialo e2d?
Po skonczeniu propa ile bys dal cypio zeby dalej progresowac?
Zaciekawilo mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1004
Chodziło mi ze co druga iniekcje propa może sobie dodać ile tylko chce cypio. W zależności od potrzeb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Muisalbym to zobaczyc na schemacie cyklu.
Czyli do powiedzmy 100mg propa e2d dodawac e4d iles tam cypio tak?
Tylko wtedy po tym propie to by samego cypio zeby przebic dawki propa i cypio z poprzednich 3 tygodni i dalej progresować musialby walic minimum gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10155
Nic takiego nie będę robił od razu po propie daje cypio i lecę a nie 3 tyg wcześniej , tylko chciałem sie dowiedzieć czy moge wszystko naraz skończyć skoro wchodzę na długie estry od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10155
A macie jakies sugestie co by zmienić , dodać bo w sumie to nic się nie dowiedziałem to co chciałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10155
Jest sens ciągnąć npp 17-18 tyg czy więcej jak 14 nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Na npp możesz leciec i pół roku a możesz wystartować od razu z deka. Jak masz zamiar taki długi cykl robić to ja bym dał Deke od razu cypio i leciał cyklicznie metę. Potem na redukcji dał propa z masteronem. Możesz też zrobić jak piszesz też dobra opcja. Zanim się deka wkreci to meta będzie robić robotę. Przechodzisz z dnia na dzień. Tak jak masz rozpisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Spastic162
Chodziło mi ze co druga iniekcje propa może sobie dodać ile tylko chce cypio. W zależności od potrzeb.



Przecież bijesz krótkie estry masteron, npp , po co ta kombinacja z cypionatem. Chcesz mniej iniekcji przejdż na długie estry deka +cypio +masteron enan.

Chcesz kick start , możesz polecieć na deka +npp masteron enan +masteron prop , cypionat +prop , schodzisz z krótkich estrów w ósmym tygodniu , podbijasz długie estry.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2017-03-15 11:17:52

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10155
Chodzi raczej o to ze po krotkich estrach od razu chciałbym przejść na długie , wiec w planach mialem leciec na krotkich 14 tyg ale jesli jest sens dluzej pociagnac npp i miec jakis progres jeszcze to moge poleciec do 17-18 tyg a potem od razu wejsc na długie estry i przeplatać metka tak z 20 tyg.
Bo praktycznie npp bym lecial tak długo jak deke wiec tutaj pytanie bylo czy jest sens dawac npp na 18 tyg i miec ciągły progres bez zwielszania jej ewentualnie propka dalbym 150 e2d w polowie



Zmieniony przez - altarion w dniu 2017-03-16 13:37:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hcg a komurki leydiga

Następny temat

Pierwszy cykl - potrzebne rady!

WHEY premium