SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop EAP - co sądzicie...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
Gicior, lapać sogi. Tzn moj nie jest dosłownie jak woda jest w miare gęsto ale mam wrażenie że prolo było bardziej gęste - ale może cos mi sie po***..

Zmieniony przez - foRgott3n w dniu 2006-10-30 11:18:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4496
maszj zu tego npp eap? bo ja ostatnio zakupilem (gold edition ) no i nie ma konsystencji miodu tak jak pisali tylko normalny olej i nie wiem co o ty msadzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Ja ******le jam mial bym miec jeszcze problemy z chodzeniem po strzalach to wy******lil bym to na smietnik!!!Na cylku mam sie czuc lepiej a nie bawic sie w kuter nogehehe wniosek jest jeden ten Eap jest na syfiastym oleju pomijam inne dziwne jazy typu goraczka itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13792
właśnie zapomniałem wspomnieć o gorączce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10507
jak dla mnie to gumki sa trochhe lipawe ja kkupilem akurat NPP i po paru wkłociach sie gumka kruszy i troche tego w ampie pływa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
prop jest jak najbardziej very good,robie juz drugi cykl na nim i jestem zadowoolony,jedyny minus to bol po iniekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Z farmaka też jest "wodnisty" i wciąga się bez problemów i oporów w przeciwieństwie do omy, prolo, czy siłabolinu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Dobry propek, ja bole mialem po pierwszych 2-3 stzalach pozniej nic nie odczuwalem. To chyba zalezy tez od tolerancji organizmu, tak samo jak niektorzy moga miec goraczkea inni nie. Jak olej by byl syfiasty to by byly jakies zakazenia ja takich nie mialem ani nikt z mojch znajomych wiec jest ok.

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dobry,chwalony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8346
A mnie nigdy nie bolało po injekcji tego propa a waliłem w łydki. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PoDziaŁa?:(

Następny temat

genotropin - potrzebuje informacji

WHEY premium