SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop 16 tyg 100 mg co 3 dzień

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16476

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

85

Wzrost

170

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

130 może troche mniej

Obwód uda

okolo 70

Obwód talii

83

Staż na siłowni

ponad 9 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 3 W 4 T 0,5

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

8 lat temu test meta bold . epi 4 miechy temu

Opisz swój plan treningowy

split 4 x tyg

Cel cyklu

redukcja z 8 tyg pózniej masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

epi 4 miesiące temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

okolo 15 %

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Braki

PPM (podstawowa przemiana materii)

2500 cos kolo tego :P

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

max na masie przy wadze 105 kg 150 kg 200 kg też okolo 200 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Sprecyzuje - Chodzi mi o to czy jest sens bicia strzal co 3 dni czyli pierwszy w poniedzialek , drugi dopiero czwartek rano , trzeci poniedzialek rano itd........ Ale z tego co lodzianin1 napisal to przy takim trybie bicia poziom testa będzie sie utrzymywał bez większych wahań mam racje ? Wolał bym propa ze względu na aromatyzacje , ciągnięcie wody itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 489 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11060
najlepiej by było polecieć:
1-16 (skoro się już tak upierasz przy tych 16 tygodniach) cypio/enan/mix 250-500mg/week
a potem zakończyć cykl i się odblokować :P
nie rozumiem czemu chcesz ciągnąć testa cały rok
a krótkie i intensywne cykle wypadają znacznie korzystniej dla zdrowia niż ciągnięcie jednego długiego nawet i z mniejszymi dawkami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95087 Napisanych postów 365259 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671389
czy bedziesz ciagnał wodę to bedzie uzaleznione od diety nie od środka i częstotliowości jego bicia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
JoinT69

a krótkie i intensywne cykle wypadają znacznie korzystniej dla zdrowia niż ciągnięcie jednego długiego nawet i z mniejszymi dawkami...

A co jest takie korzystne? Częste mieszanie w układzie hormonalnym? Konieczność częstego faszerowania się dodatkową chemią?

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 489 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11060
nie twierdzę tu by robić krótkie cykle jeden po drugim ile wlezie...
a np. lepiej jest gdy metę szamać będziesz przez 6(7) tygodni w dawce 30 mg
niż miał byś ją jeść przez 9 tygodni po 20 mg...
ale jak się mylę to Mnie popraw
autora przepraszam za Spam

wracając do tematu przewodniego bezsensu jest bić propa przez 16 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13727 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126213
Biłem na redukcji propa 100 mg e3d i było całkiem git
Bicie e3d oznacza pon-czw-nie itd, a nie jak autor napisał.

I j/w chłopaki myślę, że lepszym byłoby bicie mic/cyp/enan 250 mg e4,5d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Jedno i drugie stwierdzenie jest błędne. Meta to może zły przykład, bo jedzie po wątrobie ale ogólnie lepszy i trwalszy efekt będzie po dłuższym cyklu niż po krótszym (mówimy tu oczywiście o budowaniu mięsa).

Bicie propa przez 16 tygodni ma taki sam sens jak bicie każdego innego estru. Jedyna kwestia to częstotliwość iniekcji ale jeżeli komuś to nie przeszkadza to nie ma żadnych innych przeciwwskazań.

Sam właśnie zszedłem z propa po 21 tygodniach

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
lodzianin1 dieta dietą ale w teorii krótkie estry powinny ciągnąć mniej wody niż długie ? czyli niema sensu bićia propa 2 x w tyg ?

Zmieniony przez - bbaart w dniu 2013-10-13 19:34:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 489 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11060
Meta to właśnie dobry przykład na to że długi cykl powoduje większe spustoszenie w organizmie...
pewnie że efekt będzie lepszy i trwalszy jeśli cykl będzie trwał 12 czy te 16 tygodni
ale czy to znaczy że autor tematu powinien bić teścia przez cały rok bo "krótkie" cykle są be?
według Mnie zdecydowanie nie...
bicie propa przez 16 tygodni dla Mnie jest bezsensu właśnie z tego powodu iż może być uciążliwe ze względu na ilość iniekcji i tyle w temacie... ;)

jeśli Tobie to nie przeszkadzało KuraQ to Twoja idywidualna sprawa..
Ja natomiast wolał bym tak się nie chlastać tymi igłami i wybrać jakiś dłuższy estr/ mix

Zmieniony przez - JoinT69 w dniu 2013-10-13 19:38:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Taka sytuacja
Nie możesz porównywać cyklu na mecie do cyklu na testo. Na testo można lecieć cały rok właśnie i będzie to "zdrowsze" niż 3 cykle po 12 tygodni. Nie wspomnę już o efektach i ich trwałości.
1

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping a wizyta u stomatologa

Następny temat

enan + tren w jednej strzykawce

forma lato