SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop+Stanabol.POMOC!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 189
Witam.moj I kontakt z anabolikami,zorganizowalem sobie ze sprawdzonych zrodel sprzet i mianowicie planuje delikatnie poprawic swoja sylwetke.wjedzie 10ml propa z Razaka i 10ml stanabolu z BD a na koniec jedno opakowanie clomidu.co o tym sadzicie?pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 189
skonczylem uprawiac porfesjonalnie sport druzynowy i nogi sa najlepiej rozbudowane,wiec staram sie koncentrowac na gornych partiach.ciezko mi pisemnie wytlumaczyc moj cel.ale delikatnie przytyc,ale pod warunkiem zachowania kresek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 189
zly wybór?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
wstaw ankietę działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 189
gdzie ja znajde?jestem tutaj swiezy...;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 189
1. WIEK: 20
2. WAGA: 73
3. WZROST: 179
4. WYMIARY:
-biceps: 35,5
-klatka: 100
-udo: 54
-talia: 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI: rok
6. DIETA:
-białko: nie kontroluje dokladnie
-węglowodany: j/w
-tłuszcz: j/w
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: 4x w tygodniu.pon-klatka wtorek barki kaptury,sroda wolne,czwartek plecy,piatek biceps-triceps
9. CEL CYKLU: dobra masa na rzezbie bo to dla mnie najwazniejsze
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 0
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): z tyciem srednio,budowa szczupla
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):dobrra(byly sportowiec sportów druzynowych)
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: bez sprawdzania maxa
-martwy ciąg: j/w
-przysiad: j/w
Mam na celu zrobinie kilku kilogramow nie zalewajac sie ani nic z tych rzeczy,liczy sie przedewszystkim rzezba.jestem bylym sportowcem,nie zalezy mi na byciu "koniem" solidna rzezba.chcialbym wazyc maxymalnie 80kg.dzieki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 189
i z dieta nie mam problemu-zero fast fodow.odzywak bialkowa do tego,glutamina,bcaa.staram sie jesc4 posilki dziennie.jakas deliktana dietka tez by sie przydala zeby szybciej osiagnac swoj cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
. DIETA:
-białko: nie kontroluje dokladnie
-węglowodany: j/w
-tłuszcz: j/w

to zacznij kontrolować bo bez tego swojego celu nie osiągniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
"dobra masa na rzezbie"
ciekawy cel....
kolega na doping stanowczo za wcześnie
dieta+suple narazie wystarczą
no i co ważne -zacznij trenować nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 189
ja wiem.ciagle nawadnianie,mam wstepne pojecie o diecie,jako byly sportowiec.choc nie powiem ze sportami silowymi poczatkuje i przydal by sie taki delikatny kregoslup diety ktora mogla by mi pomoc,delikatny szkic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl prop+wino ?

Następny temat

Pomóżcie rekrutowi!!! ;)

WHEY premium