SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolo/Cypio

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Rozumiem, że ludzie dają cykle na takiej małej ilości testo, ale nie przy 110kg+
A po drugie najpierw dieta bo jesteś po prostu gruby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
Male ilosci bo i wiecej nie trzeba zeby kopnelo:) a co ja babskie dietki mam stosowac? Dieta jest tyle ze jeszcze nie redukcyjna;) a do grubosci mi brak z 20kg :) zreszta nie o tym temat. Prosilbym o nie wnoszenie bezwartosciowej tresci

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Im mniejszy bf tym lepiej przerabiasz jedzenie więc lepiej wykorzystasz towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Wrzuc foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
petek a co ty chcesz dawkowac jak dla konia???

to prolo z apteki nie under jego sie nie wpier...po 5 w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rafiz
sam bije teraz prolo z jelfy wiec pewnosc masz:)


To, że Tobie trafiło się dobre prolo to nie znaczy, że kolega musi mieć tyle samo szczęścia Jak prolo to najlepiej z apteki, albo z bardzo pewnego źródła w oparciu o opinie innych, którzy stosowali

Co do cyklu, to zamysł użycia samego testa jest ok, ale dla ponad 100kg gościa, myślę że conajmniej 400mg week Poza tym tak jak już wiele razy wspomniano na tym forum, dieta a nie saa jest kluczem do sukcesu, dlatego dokładnie zastanów się czy idziesz w dobrym kierunku, bo Twoje wyniary ( szczególnie talia) nie wyglądają dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
Hehe coscie sie tej talii uczepili :) dieta jest ok . Zawsze na masowkach 100 to norma przy 110 robi sie brzydko. No ale nie wazne . Wzgledy estetyczne sa mi przy masie malo wazne jesli moge to tak ujac:) brzuch jest plaski podlany ale plaski. Wracajac do cyklu 400/week nie za bogato po takiej przerwie?

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej gdybyś wrzucił zdjęcie Jeśli Twoje poczucie estetyki toleruje talię 100cm to ok, wkońcu najważniejsze żebyś sam był zadowolony Możesz zacząć od mniejszej ilości testa i stopniowo zwiększać Moje doświadczenia jednak wskazują mi, że 400/500mg to miniumum, lecz zaznaczam, że w większości stosowałem produkty underowe Z jakiego źródła będziesz miał to prolo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4445
Waga nie ma nic do rzeczy przy hormonach płciowych... Gadki w stylu "200 prolo za mało dla takiego konia" można włożyć między bajki.

Moim zdaniem dobrze dobrałeś dawkę - dobrze zaczynać od małych dawek i tolerancję wyrabiać powoli. Polecam też zwiększyć dawkę soku po skończeniu mety np. z 200e5d do 300e5d bo inaczej będziesz miał zastój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
Koper22 :) i do tego cały czas zmierzam :) nigdy nie dążyłem do 80 w pasie ;) źródło akurat mam nowe i dopiero będę się okaże czy faktycznie dobre. Parę lat przerwy w zakupach ucina dobre dojścia:) no ale nie ważne myślę że nie powinno być problemu

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M1T + ? no właśnie co

Następny temat

2 Cykl

WHEY premium