SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Progresja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
Witam wszystkich i mam pytanie mianowicie zaczęłem trening progresywny i robie tak np 4 serie 12/10/8/12 jak widzicie w ostatniej serii wracam do 12 powtórzen zeby na maxa zmeczyc miesnie czy taki system moze byc nic sie nie stanie jesli ostatnia seria jest taka sama jak pierwsza dzieki za pomoc czesc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
polecam 12/10/8/8

to jest wg mnie wystarczajaco

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Progresja polega na tym że w kazdej nastepnej serii zwiekszasz ciezar, a w ostatniej serii juz dajesz tyle abys mogł wycisnąć nie 12 a 6-8 razy. Wiec nie wydaje mi sie abys w ostatniej serii takim ciezarem zdołał wycisnąć 12x. A jesli dajesz rade to powinnienes zwiekszyc ciezar. Mam nadzieje ze zrozumiałes bo troche to wszystko pokreciłem

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
te 12 powtorzen w ostatniej serii jest na dopompowanie z mnijeszym ciezarem, wydaje mi sie że nie ma przezkód zebys tak robił

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
Dokładnie tak ta ostatnia seria to na dopompowanie miesni a ciezar jest mniejszy taki sam jak w pierwszej serii wiec bez problemu daje rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
jak bez problemu to chyba za maly ciezar

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
przeczytaj jszcze raz ja uzuwam w ostatniej serii takiego ciezaru jak w pierwszej serii skoro w pierszej serii tym ciezarem dam rade wiec w ostatniej serii tym samym ciezarem tez daje rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
no tak ale napisales ze bez problemu

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3765
mi by było ciężko zrobić kolejne 12 powtórzeń tym ciężarem którym zaczynałem skoro mam za sobą 2 serie z progresją w dodatku

"miał mięśnie był kulturystą..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Ja, bedac konserwatywny pozostaje przy 12-10-8-8/6
Ale wiadomo nie od dzis ze na kazdego działa co innego

Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2005-09-01 15:07:24

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
A jak zwiększać ciężar ?? O ile ?

Zmieniony przez - nick126 w dniu 2005-09-15 17:26:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chcialbym zmienic swoje cialo!!! pomozecie ???

Następny temat

Co o tym myslicie ?

WHEY premium