SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z wbiciem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
efekty specjalne zdarzaja sie kazdemu

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
no ale zawsze po takim wytryskumam wrazenie ze sok mi wyciekl razem z krwia to mi smutno tylko dlatego ze towar sie marnuje, a ze tam krew poleciala to chooj przeciez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1814
to jeszcze nie widzieliscie jak tryska przy wbijaniu eod 5ml towaru naprzemiennie bic/tric/naramienne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
5ml w bica ladowales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1814
ladowalem, pare lat temu byl tu i na innym forum taki art,o miejscowym dzialaniu saa,ze niby nie dzialaja w ten sposob ale masa oleju w ktorym zawarty jest srodek czynny powoduje tworzenie sie czegos w rodzaju9tu nie pamietam okreslenia)..tak czy qrwa inaczej ladowalem to po wyjeciu żądła kroplami cieknie temat,powiem wiecej obwody +4 w karabiniew 10 dni,potem 2 tyg off i od nowa i w taki wlasnie sposob jak omijalem nerw dzielący jeden akton bicepsa od drugiego nabilem sie na jakis chyba grubszy bat --sufit i sciana do malowania
>>mix ten skladal sie z 4 butli propa4 butli mety,tren acet 2 butle i 8 sztuk omo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164

friku Ty
ja poki co udo max 3.2ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1814
nawet nie wiem jak to eygladalo pamietam tylko ze agresor byl max jak na 3 g test/week zalany,morda burak,cisnienie max i te wity jak u papaja
jednego czego nie radze to wbijania w naramienne wiekszych ilosci lub stalego wbijania w naramianne/srodkowy akton gdyz moze to spowodowac podobnie jak u mnie dziwny wyglad w czasie gdy nie mozna i nie da sie dluzszy czas trenowac,okolice te wygladaja dziwnie moze nie zdeformowane ale nienaturalnie wieksze od reszty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
to dobrze
ja wbijam w naramienne
mam fajne dosc spore i nie narzekam
tylko bajseps maly , ale boje sie zaladowac w niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1814
no te pierwsze strzaly sa dziwne ze tak napisze,dziwne bo spinają bardzo ale bezbolesne zupelnie,tylko lekki dyskomfort czujesz jak wtłaczasz wiecej niz 3 ml w jedno miejsce,dobranoc pany..
dymq

Zmieniony przez - godwithus w dniu 2011-03-10 23:19:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
a jeśli w strzykawce będzie mały pęcherzyk powietrza i to wbije w pupe? stanie się cos? pozdro;) (mógł bym go nie zauważyć)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa jakości

Następny temat

Winstrol, Deca, Metanabol...

WHEY premium