SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy Z Cp POMOCY:(:(:(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 395
Witam!!! mam straszny problem od 2 dni zaczelem jesc Cp+Xp i jesszcze inne takie ale nie wazne chodzi mi o CP: niby powinno sie jedna dawke CP jesc rano na czczo ale po jej zjedzeniu strasznie boli mnie zoladek i mam mdlosci ogolnie czuje sie hu...:( czy mozna jakos innaczej to jesc?? po Cp nie jem nic 30 min ale pozniej zjem bulke i juz nic nie moge wsadzic do ryjka bo mi nie dobrze:(:( prosze o POMOC!!!! dzieki i pozdrawiam
(czy sa jakies inne dawkowania?)

...::Witam Was W Rzeczywistosci::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nie jedz na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Kumpel miał taki sam problem z CP,

tylko on pił rano i przed treningiem,
śniadania wogóle nie mógł wepchnąć i na treningu też go mdliło pare razy musiał trening przerwać na pare minut, po czasie mu to minęło.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
przed i po treningu
kiedy zaczoles?? moze org musi sie przyzwyczaic, sprobuj mniejsze dawki na poczatku
po xp nic sie nie dzieje kiedy go bierzesz
pozdro

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
sprobuj zamiast cp rano jesc xp-po cp tez miałęm rewelacje a po xp nie mam nic
tzn.problemow bo efekty sa

Zmieniony przez - biliwiget w dniu 2007-01-08 11:09:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 395
2 dni temu zaczalem tez wlasnie myslalem czy nie zamienic z Xp dawek.. a np moge zjesc sniadanie i do****** Cp??

...::Witam Was W Rzeczywistosci::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
tak
30 min po śniadniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 395
mam tak samo jak Piter_1988 kumpel ze wczoraj na treningu juz nie moglem ale cwiczylem po 30 min treningu przeszlo ale dzis np mialem taka kape 2 godziny i musialem sie polozyc:) przed chwila wstalem:P dobra sprobuje jutro zjesc 30 min po sniadaniu mam nadzieje ze bedzie OK jak nie to tu napisze o dalsze Rady DZIEKI I POZDRAWIAM!!!! :)

...::Witam Was W Rzeczywistosci::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
j.w
jak ziper
1

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6970
Identyczna reakcje jaku Ciebie miałem po Cresterze ,nie jedz na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30715
sprobuj rozbic porcje na dwie mniejsze i wal np jedna z rana a druga po treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj cykl na ten miech

Następny temat

Regeneracja, wydolnosc, energia

WHEY premium