SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z zachamowanym wzrostem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Witam wszystkich serdecznie ! :)

A więc nazywam się Jakub mam 16 ( w czerwcu 17 lat ) i moim marzeniem do którego dąrze z więlką upartością jest profesjonalna gra w siatkówkę. Aktualnie mierze 194 i jakies mm wzrostu. Do niedawna moj wzrost powiększał się cały czas,liczyłem ze spokojnie uda mi się urosnąć do tych 2m.Jednak od paru miesięcy nic się juz nie zmienia. Czytałem różne poradniki co do wzrastania, ale chciałbym zapytać o typowo swój przypadek. Czy jest jakaś możliwość, żeby uruchomić ponownie rośnięcie? żeby dociągnąć jeszcze te pare cm w górę? za każdą pomoc serdecznie dziękuję :).

( przepraszam za literowke w temacie, nie da się już tego edytować a napisana przez totalny przypadek..)

Zmieniony przez - JustNero w dniu 2012-12-23 21:00:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
niestety ja mialem tak jak ty, dosc szybko uroslem do 195cm i pozniej stop i juz mi tak zostalo
tez w wieku 17 lat juz nic nie poslzo do gory.
tez sporo gram w siatkowke i moge cie zepenic ze taki wzrost juz starczy by niszczyc pilka przeciwnikow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

złamany obojczyk

Następny temat

ból łydki przy skakaniu na skakance

WHEY premium