SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z rehabilitacją...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 422
- rozgrzewkę na orbitreku jakieś 5 minut
- ćwiczenia z taśma - rozciąganie opaski gumowej z to na obręcz barkową
- wiosłowanie z taśmą - stoję na taśmie ręce zgiete w łokciach i wykonuje ruch łopatek do wew.
- później jak by wiosłowanie w siadzie ale tez z taśmą i tylko ręce proste i ruch tylko barkami i łopatkami do wew
- wypychanie ręki w leżeniu w 2kg odważnikiem
Chciałem jeszcze robić ćwiczenia na rotację wewn z piłką włożoną miedzy tułów a łokieć ale niestety taki ruch mnie boli.

Później robię rozciąganie i to te 3 ćwiczenia a rozciąganie górnych pleców z atlasu na sfd

Ciężko mi te ćwiczenia fachowo opisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 422
co rozumiesz przez to "Jezeli ruchomosc w odcinku szyjnym jest prawidłowa" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 422
boli mnie bardzo przy takim ruchu jak na tych 2 pierwszych zdjęciach http://wspinanie.pl/serwis/201201/24bark-kontuzje.php 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
co rozumiesz przez to "Jezeli ruchomosc w odcinku szyjnym jest prawidłowa" ? ze wszystkie kregi sa ruchome i nic nie jest zblokowane nie ma zadnej zwezonej przestrzeni miedzy kregami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
- rozgrzewkę na orbitreku jakieś 5 minut
- ćwiczenia z taśma - rozciąganie opaski gumowej z to na obręcz barkową (rozciagasz na boki?
- wiosłowanie z taśmą - stoję na taśmie ręce zgiete w łokciach i wykonuje ruch łopatek do wew.(robisz tzw.szrugsy?
- później jak by wiosłowanie w siadzie ale tez z taśmą i tylko ręce proste i ruch tylko barkami i łopatkami do wew
- wypychanie ręki w leżeniu w 2kg odważnikiem(lezysz na plecach czy na brzuchu?
Chciałem jeszcze robić ćwiczenia na rotację wewn z piłką włożoną miedzy tułów a łokieć ale niestety taki ruch mnie boli.

Później robię rozciąganie i to te 3 ćwiczenia a rozciąganie górnych pleców z atlasu na sfd

Ciężko mi te ćwiczenia fachowo opisać
Mniej wiecej wiem o co chodzi w nawiasie napisalem pare zapytan jak mozesz to bys mi na nie odpowiedział i w tym siadzie przyciagasz rece do brzucha ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 422
nie to nie jest szrugs to cos takiego - http://abccwiczenia.pl/cwiczenia-rozciagajace-kregoslup 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 422
może po kolei pierwsze ćwczeni zgadza się rozciagam na boki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 422


- ja tylko wypycham bez opcji podciagania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
Głownym cwiczeniem Twoim bedzie pajacyk wykonujesz go codziennie przez 10minut



W 5 minucie jest pokazane cwiczenie

Nastepne cwiczenia sa pokazane w tym linku




Te cwiczenia co wykonujesz wykonuj nadal bardziej wzmacniaja niz rozciagaja kregoslup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
Chciałem jeszcze robić ćwiczenia na rotację wewn z piłką włożoną miedzy tułów a łokieć ale niestety taki ruch mnie boli

PRZESLIJ LINK JAK WYGLADA DOKŁADNIE TO CWICZENIE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból barku po basenie.

Następny temat

Ból stawu kolanowego

WHEY premium