SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z planem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 229
Witam Serdecznie
Zamierzam dodać do mojego planu treningowego ćwiczenia aerobowe na rowerku ćwiczę 4 razy w tygodniu w poniedziałki wtorki piątki i soboty .Mój dzień wygląda następująco wstaje gdzieś o siódmej rano wypijam białko jem śniadanie zazwyczaj jakiś chlebek jajka lub mięso potem jadę na rowerze do szkoły zazwyczaj 20 minut w okolicach 12 jem kostkę białego seru chudego o14/15 jem obiad mięso ziemniakami o16 wypijam białko o 17 jem kolejny posiłek (miech ;ser;kasza ziemniaki plus warzywa) o 19 idę na trening po treningu wypijam białko i znowu coś jem .Staram jesc 200 gram bialka i 500 węgli waze97 kilo mój wzrost 177 przy tym nie jestem otyły jestem dosc zbity ,chciałbym zacząc trenig aerobowy zęby zmniejszyć jeszcze tkankę tłuszczową zęby przeciwdziałać rostempą .o jakiej porze najlepiej robic aeroby i o jakiej intensywności i jak często w tygodniu.
Pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 97

Wzrost: 177

Cel treningowy: budowa masy

Staż treningowy na słowni: 2 lata

Uprawiane inne sporty: gimnastyka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): własna siłka wszystko co trzeba

Dieta: co mama da :P

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: białko wpc 80
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase 3 dni w tygodniu - oceńcie

Następny temat

trening na siłe dla 15 latka

WHEY premium