Wiosna na pełnej... Kusimy RABATAMI! SPRAWDŹ!
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem z erekcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 13
Czuje jakby mnie coś blokowało, jak robię mocne i regularne treningi i czuje że poziom teścia mi rośnie to rośnie mi libido, częściej się masturbuje ale to wciąż nie ma wpływu na to że chwila moment i mi leży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20986 Napisanych postów 71634 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 576963
Franek96

@cwiczebolunie ten endokrynolog u którego byłem to wiem że to dobry lekarz i on mi powiedział że nawet jeżeli coś jest na przysadce to tego się nie rusza, nie mam powodów mu nie wierzyć. Pójdę do sexuologa z dodatkową specjalizacja endokrynologii jak zasugerował @krzykacz i zobaczę co mi zasugeruje. No właśnie, co to znaczy 'sie polozyc'. Jestem gotowy na wszystko jednak muszę mieć świadomość ile potrzebuje na to czasu żeby zaplanować wolne.
Śmieszne dla mnie jest ile pieniędzy wydałem na same badania, każdy nowy lekarz życzy sobie komplet tych samych wyników a ja za każdym razem widzę te same odchyły - wszystko w normie, prolaktyna za wysoka X2 i testosteron ponad górna granicę.


Miał rację i nie miał racji ten lekarz.
Wszystko zależy od przypadku - wynik mri + reszta badań podst i specj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1069
Oglądasz porno?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mk677

Następny temat

„Brudny” test

Spalanie
Polecane artykuły