SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z WC.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1359
Siema, jestem można powiedzieć, że stałym bywalcem forum od ostatniego czasu. Walczę o powrót do formy i poprawę swojej sylwetki. Niestety zauważyłem, że ja od w sumie 2 lat bardzo żadnko chodzę się wypróżniać na wc tzw"dwójkę". Problem ten jest cały czas, częstotliwość wypróżniania się to mniej wiecej co 3-4 dni. Nie jest ważne czy jem zdrowo, czy tłusto, czy dużo czy mało. Zaczynam się martwić, że to problem wiedząc o tym,że moi znajomi,brat itd chodzą na wc minimum raz dziennie. Czy to jest możliwe, że mój metabolizm zwolnił przez brak ruchu? Siłownia to za mało?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
napisz co jesz i w jakich ilościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1359
Teraz ciężko powiedzieć. Jem wszystko, śniadanie głownie 2 jajka 2 kanapki z szynką i serem. Drugie śniadanie jakiś owoc lub serek wiejski. Obiad zjem wszystko co tylko przygotują, jak to w polskim domu, różne zupy, drugie dania wszystko, od makaronów po kasze, ryby, mięsa wszystko wszystko wszystko. Często Fast foody, gazowanego nie pijam, słodyczej jem owszem, czipsy sporadycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
sa jakies objawy (biegunki, wzdecia, wymioty itp.) czy problem jest ze rzadko chodzisz do WC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1359
Rzadko chodzę do wc. Nie miewam wzdęć,biegunek itd, po alkoholu czasami zdaża mi się że tak powiem zrobić to na rzadko, ale tylko wtedy kiedy przesadzę i rano mam takie skutki uboczne, bardzo rzadko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
to się nie dziwie że robisz to co 3-4 dni
ja jak bym tak jadł to bym miał zaparcia i chyba bym latał co 5 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1359
"tak jadł"? Tzn jak, wydaje mi się że każy tak je kto nie jest zapalonym sportowcem a normalnie sie wybiera do WC codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Po alkoholu to norma, że masz taki kał.

Popraw dietę, dołóż Colon C wg ulotki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1359
Rospisałęm sobie kiedyś dietę w temacie odchudzanie powiedzieli, że jest Ok, ale niestety nie daje rady jej utrzymać. Byłem na niej 3 tygodnie i nic to nie dawało, tak samo byłem co 3-4-5dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1359
Dejw93
Rozpisałem sobie kiedyś dietę w temacie odchudzanie powiedzieli, że jest Ok, ale niestety nie daje rady jej utrzymać. Byłem na niej 3 tygodnie i nic to nie dawało, tak samo byłem co 3-4-5dni


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czyli w takim razie raczej nie ma powodow do paniki, masz juz napisane co nalezy zrobic i zobacz czy sie zmieni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żyły wychodzą i się chowają.

Następny temat

Naciągnięcie zrekonstruowanego ACL

WHEY premium