SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poranna wizyta w WC

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2315
Witam, od dłuższego czasu budzę się rano (4,5,6,7 rano) i muszę iść do wc żeby się odlać i potem dalej kontynuować sen...
Nie wiem co się dzieje, wcześniej jak chodziłem do szkoły wstawałem rano o 6:30 i zawsze odwiedzałem wc, może już mój organizm się przyzwyczaił i dlatego tak mam?
Mam wakacje, chce się wyspać i nic z tego...
Spać się kładę przeważnie po 24 także 6h snu i siku?
Dodam że na noc nic nie piję, zawsze zaraz przed snem idę ostatni raz do wc żeby mieć spokój ale widocznie to nie wystarcza...

Dodam że mam 16 lat, dość zdrowo się odżywiam i regularnie trenuję, nie spożywam żadnych suplów, prochów itd. Tylko zdrowa żywność i że tak powiem ,,naturalna" nie żadne proszki/tabletki.

Zmieniony przez - Qmi w dniu 2011-07-14 23:44:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Na moje, to pecherz przyzwyczailes, czasem tez mam dylemat czy wstac o 10 i isc do kibla, czy jakos przetrzymac i spac dalej. 2 miesiace treningu i juz spokojnie moge pic przed snem, a wstawac o 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2315
Czyli przetrzymywać do czasu aż mi się odechce i usnąć? Bo jak się obudzę to idę się wylać i wracam do snu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Jak Ci wygodniej, tylko za dlugo nie wstrzymuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2315
Tyle też wiem, a wypowie się ktoś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
Nie pij nic przed snem . Jeśli sie to bd powtarzało to spróbuj przytrzymac ale j.w - bez przesady

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Poprostu jak ci się chce lać to idź i się załatw.Bo później będziesz kminił kiedy powinieneś lać a kiedy nie i tak sobie będziesz planować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2315
Kasztan, umiesz czytać?

,,Dodam że na noc nic nie piję, zawsze zaraz przed snem idę ostatni raz do wc żeby mieć spokój ale widocznie to nie wystarcza... "

Jezi, jak na razie budzę się wstaje i idę ale nie pasi mi to bo chce sobie poleżeć,wcześniej nie miałem takich problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam tak, jak w nocy mi jest zimno Jeżeli chce się sikać - to sikamy (chyba, że ekstremalna sytuacja) powstrzymywanie sikania, źle wpływa na pęcherz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
sory nie doczytałem na szybko odpisywałem . Ale nie musisz sie tak unosić

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 434 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5615
To zupelnie normalne, Qmi na Twoim miejscu chodziłbym się odlewać, wtedy kiedy się chce, nie ma co zatrzymywać... w wakacje może więcej się pije, wiec to moze miec wplyw na ilosc moczu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łysy

Następny temat

ból w kolanie? - pomocy

WHEY premium