SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Ile tego cabaseru i exe, bo nie wiem a kosztuje to też niemało za tabletke cabseru, dlatego chciałbym wiedzieć ile kasy przygotować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciężko mi określić, bo ile cykl będzie trwał, jakie wyniki, caba pare tab starczy 5 6, exe ze 20tab, ale ci tego nie powiem bo nie wiem jak twoje hormony wyglądają, w ciemno nie chcę ci radzić:-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Cykl od tej pory będzie trwał jeszcze hm,do wbicia 29ml propa100 co dwa dni i 30ml mastera 50 codziennie,po wynikach ustalimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Panowie taka sprawa jestem na propie nadal i zacząłem bić tego mastera libido mi się poprawiło, ale suty mnie coś drażnią znowu, po lewym zawsze wyczuwalem coś Ale teraz pobolewa jak dotkne uderzyć nolve20 mg przed spaniem do końca cyklu ?? Czy sutki sa bardziej wrażliwe na cyklu k się nie martwić??? Dajcie znać bo nie chce brać tej nolvy niepotrzebnie

Myślę że ten matser to nje master siedI tam prop i bije dużą dawke pewnie esteogen w górę i dlatego tak może być co??? Złapałem trochę wody i fatu i nie jestem pewien co do tych cycow dlatego piszę do was,jeżeli ten master to prop to powoli myślę o zejściu z tego cyklu bo i tak nje jestem z niego zadowolony dajcie znac


Zmieniony przez - Deiwwied w dniu 2015-08-23 12:21:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Bez badań tobie nie wywnioskujemy czy masz podwyższonny poziom , prolaktyny czy może estradiolu a być może progesteronu. Nolva zadziała tylko na estradiol, jednak po odstawieniu , nolvy wtstępuje odbicie estrogenowe dlatego IA jest po nolvie niezbędne. Jak bierzesz nolve to uderz 60mg a podtrzymuj 20mg na dobę, może uda się zapobiec objawom, natomiast jest to strzał jak w lotto na chybił trafił.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Wezmę spróbujemy,lepiej spróbować zapobiec niż latać z cyckami, będę miał badania za tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz exe? Lepsze by było exe odrazu , coś by można było pokombinować w ciemno, a jak za bardzo w dół pójdzie to powinieneś to odczuć, ale do badań nie powinno się tak obniżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
hm,do wbicia 29ml propa100 co dwa dni i 30ml mastera 50 codziennie

Nie lepiej Tobie bić masteron po 100mg razem z propem w jednej pompce, dla mnie takie bicie to bezsens.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Też tak uważam wygodniej, ale mam znajomka który zajmuje miejsca na podium i powiedział że nie ma porównania Mastera inj ed a co drugi dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na żadnym środku nie ma porównania bo lecisz go 2 razy więcej
No chyba, że mastera 50mg. Generalnie bicie ED jest najlepsze ponieważ nie ma spadków stężenia.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron genetics lab

Następny temat

Metformin Bluefish (zwiekszenie wrazliwosci na insuline)

WHEY premium