SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Witam. Jestem aktualnie na cyklu. Biłem 100mg propa i 100mg npp, po 20ml npp, zostałem na samym propie czyli jakieś 5-6 lotek solo prop. Od jutra wchodzę na master 50mg codziennie i do tego prop 100co dwa dni. Pod koniec brania wkrecilem że łapie mnie gino brałem nolve jakoś po15 tab odpuscilem bo stwierdziłem że to wkręt,nic się nienawraca jest ok. Ale do rzeczy moje samopoczucie jest źle, nic mi się Nie chce,libido jakieś jest ostatnio się poprawiło od propa solo ale rewelacji Nie ma,mam ciągłą ochotę na słodkie jestem ospaly i mam brak motywacji do treningów,będę za dwa tyg w polsce i będę dopiero mógł zrobić badania czy ktoś wie o co może chodzić czy to problem prolaktyny? Pozdrawiam sportowców
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
exe 4dni po tab, później dwa razy 1/2 e2d , później dajesz 1/2 e3d, po dwóch tygodniach znów badania jak za bardzo spadnie to trzeba odstawic,a jak nie spadnie to zwiększyć. Tamo odstaw za po 2 3 dniach.

a caba możesz dac raz 1/4 tab, bo jest w normie,ale wysoko, a jak e2 spadnie to prl trochę też więc będzie ok.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-09-03 16:39:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Mała poprawka 100mg propa i 100mg npp co dwa dni,zapomniałem dodać,nolva weszła pod koniec npp,dodam że łapią mnie jakieś duszności pewnie przez ciśnienie i dziwnie stany momentami


Zmieniony przez - Deiwwied w dniu 2015-08-17 03:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ankieta albo wiek chociaż w profilu uzupełnij.

A co do pytania, mogło coś wywalić w górę. Jak dobre NPP to może faktycznie być prolaktyna.
Badania mogą być konieczne.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Bez wpisaniu wieku w profilu lub wypełniu ankiety , nie będziemy tobie w stanie pomóc , taki mamy regulamin działu i tego nie ominiesz.

Masz dla ułatwienia skopiuj i wklej, bo jesteś nowym userem.

1.WIEK:
2.WAGA:
3.WZROST:
4.WYMIARY:
BICEPS:
KLATA:
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI:
6.DIETA
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8.TRENING:
9.CEL CYKLU:
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
13.STAN ZDROWIA:
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata :
martwy ciag :
przysiad :

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Nie rozumiem po co ankieta jak już bije, ale ok macie swoje zasady. Npp Alpha, raczej dobre bo po odstawieniu spadek siły,napompowania

1.WIEK: 22
2.WAGA: 96
3.WZROST: 185
4.WYMIARY:
BICEPS: 44
KLATA: 120
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI: 4lata z przerwami
6.DIETA
BIALKO: 200gm
WEGLOWDANY: 500gm
TLUSZCZ: 100gm
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:było kilka
8.TRENING: mase,niekoniecznie zalana
9.CEL CYKLU: jak wyżej
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: pół roku
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): do tycia
13.STAN ZDROWIA: ok
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: nie
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 140
martwy ciag : 150
przysiad :


Zmieniony przez - Deiwwied w dniu 2015-08-17 14:31:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rkarpinski
Ankieta albo wiek chociaż w profilu uzupełnij.

wnc1964
Bez wpisaniu wieku w profilu lub wypełniu ankiety


chodzi o to że ten dział jest od 18 roku życia, a czasem zdarzy się jakiś zwariowany 14latek co wie więcej niż każdy w tym dziale i po to choć wiek w profilu, żeby było "wiadomo" ile dany user ma lat

ale to się działo już na npp czy po odstawieniu? Prawdopodobnie tak jak twierdzisz, że prl poczła do góry, albo po odstawieniu tamo nastąpiło odbicie e2 i tu też może leżeć problem, prop bardzo rzadko wywołuje gino, jedynie wrażliwość sutów jest większa, wszak że leci syntetyk w końcu, prop aromatyzuje do e2, ty maskowałeś nolwą, odstawiłeś i mogło podskoczyć, więc te dwa hormony najlepiej zbadać jak będziesz na ojczyźnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Problem pojawił się po odatawieniu npp, a takie dość przytłaczające po odtawieniu nolvy,jakie badania zalecacie zrobić?

Wchodząc na mastera on działa antyestrogenowo?


Zmieniony przez - Deiwwied w dniu 2015-08-17 14:47:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
master nie jest IA, jedynie pomaga trzymać e2
badania estradiol + prolaktyna, na początek, w nich będziemy szukać problemu

I uzupełnij ten wiek w profilu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
31 sierpnia będę w PL, badania z rana na czczo? Wiek uzupełniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 186 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5540
badania na czczo z rana


Zmieniony przez - Bernie w dniu 2015-08-17 16:08:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j.w. na czczo i rano, tylko na razie nic nie wrzucaj w ciemno, bo trzeba znaleźć powód a nie leczyć objaw, możesz już wstępnie ogarniać cabaser i exe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron genetics lab

Następny temat

Metformin Bluefish (zwiekszenie wrazliwosci na insuline)

WHEY premium