SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3632

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 516 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3113
Bo ma racje, dostałeś to leczniczo a kombinujesz na własną ręke i zaburzasz efekty kuracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
no ale ja już nie widze żadnych efektów kuracji zatrzymuje się we wzroście mojego ojca...który obecnie ma 164 :/ więc już nie mam nic do stracenia...widze też ze nikt mi tu nie pomoże :(

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16284
Trol ma 16 lat- tak dla wiedzy innych

gg3636284

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
znam paru zimkow co maja niskich ojcow a sami sa po 185cm i wyzej znam nawet kolesia co mial 170cm wzrostu jak poszedl do lo a jakos pod koniec 1klasy wybil poteznie w gore i tera ma ponad 180 ...

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
no niestety ja nie masz szansy na takie wybicie...bo po pierwsze jestem z deczka ograniczony genetycznie a po drugie mam niewydolnosć przysadki tak więc..nic takiego u mnie nie wystąpi...jedynie podanie większej zawartości hormonów z zewnątrz może coś u mnie zdziałać...

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
takie rzeczy to tylko z lekarzem kombinuj, jak lekarz dupa to zmien lekarza, a jak kazdy ci powie ze nie da rady z testem to po prostu tego nie rób.

tutaj nie sądze zzeby ktos chciał ponosic odpowiedzialnosc za cos co ci powie. Zwlaszcza ze masz 16 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699756
nie rozumie po co wogóle mu odpowiadacie na te gówniarskie pytania,
jest regulamin i powinniśmy się go trzymać
trolek wyp... z dopingu i zapraszamy za 2 lata
dla mnie jesteś skonczonym d****em mającym 16 lat i myślącym że jest mądrzejszy od lekarzy....
tylko sobie dziecko wiecej krzywdy zrobisz niż będziesz miał z tego pożytku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Co za kretyn. Zdajesz sobie sprawe z tego co robisz? Zostaniesz kaleka na 100%. Bawisz sie hormonami jakby to byly cukierki - w jaki sposob mamy Ci pomoc? Myslisz ze pozjadalaes wszystkie rozumy i kwestionujesz zdanie lekarzy? Ale po co to pisze - i tak zrobisz po swojemu bo Twoim podstawowym problemem jest maly mozg a nie kości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
"no comment ja też spier.dalałem" dobra skasujcie albo zamknijcie temat bo i tak się nic specjalnego nie dowiem "znawcy"

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 403 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1361
co do lekarzy to sa czesto d****e ktore nie maja pojecia o niczym
panie doktorze boli mnie krzyz a cwiczy pan bo pan taki duzy tak to niech pan przestanie i to jest ich gatka lekarzy ktorzy sie znaja na temacie jest nie za wiele jak na tym forum. trolu daj se spokuj bo tu glupota i ignoracja panuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

1 cyklooon

WHEY premium