SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 765
tak się skłąda że dzisiaj już nic nie czuje, może wymysł psychiki? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
Szczerze niewydaje mi sie ze to wymysl psychiki...

Nerki/watroba przy cyklu tez nie bola 24h/dobe... A jednak czesto alat/aspat jest kurevsko podniesiony, lub masz ciemna barwe moczu.
To tak jakbys sobie wmawial ze bol watroby przy 20tyg. cyklu na metaxie 50mg/ed jest tylko wymyslem psychiki ...

Twoje zdrowie, Twoj cykl...

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 181 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1150
tyle koksu napier...la a takie wyniki lipne hahaha, walic tyle tescia z meta i przytyc pare kilo smiech na sali!!! przy normalnych dawkach to jest do zrobienia spokojnie! eh szkoda słów, idź do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 765
piter87 w tym momencie zrobiłeś z siebie totalnego idiotę :)

ja nie idę na ilość, tylko na jakość mięsa, moi koledzy zalewają się wodą po 15 kg na cyklu, później 12 spada, ja nie odczuwam retencji żadnej co widać też na foto, a 8 kg mięsa w przód to bardzo dobry wynik, zwłaszcza że jestem ektomorfikiem. Więc skończ pieprzyć farmazony i zajmij się lepiej zdobywaniem wiedzy.

MaEnic - ja nie jestem pewien, że to wymysł psychiki, ale jest taka możliwośc, bo kilka dni temu mnie coś lekko zakłuło i możliwe że sobie wkręciłem że ciągle mnie coś będzie boleć. Dziś o tym nie myślałem, i nie odczułem zupełnie nic, zobaczymy jak będzie przez następne dni, najwyżej w przyszłym tygodniu odwiedzę lekarza.

Bad Mad, jeśli miałbym kończyć cykl, nie ma sensu taperować ponieważ długie estry same się taperują, zwłaszcza, gdy cykl trwa już tak długo. Jeśli problem nadal będzie wystąpował, strzelę tylko raz 200 mg, później zejdę zupełnie, tylko przez dwa tygodnie na dawkę mety 10mg ED jako antykatabolik i zrobię konkretny odblok. Jeśli w ciągu 5-6 dni nie odczuje już nic, olewam lekarza i kończę cykl zgodnie z planem.

Może to być też genetyka, że problem z prostatą się pojawił, ale znajomy wbijał przez 3 miesiące 1,5-2 gramy testo week i nic mu nie było. Ale jak wiadomo każdy organizm jest inny i reaguje inaczej.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
bijac tak dlugo ten sam srodek to juz jest stagnacja to tak jakbys jechał jednym planem treningowym pół roku bez zmian intensywnosci czy obciazen organizm sie przystosowuje a o to nam akurat nie chodzi bo nie ma bodźców a co do taperowania inaczej zejdziesz z 400 a inaczej ze 100 spadek będzie mniej gwałtowny to juz przynajmniej na ostatnie 3 tyg propionat bym wrzucił

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28184
po co te domysły , boisz sie zrobic badanie moczu (koszt 5, 50) i bedziesz wiedzial , wielki kolo z ciebie co do koksu a boisz sie isc do lekarza badz mezczyzna spotkaj sie z prawda

"Na sucho to nawet trawa nie rosnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 765
nie boje sie zrobic badania moczu :) nigdzie tak nie napisałem :)w poniedziałek pójdę, tylko co mi tam ma wyjść, żebym wiedział, czy istnieje problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
AcP

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 765
bo ja wiem czy stagnacja, ja czuję że wszystko powoli idzie do przodu. pozatym podczas cyklu 2 razy zmieniany był trening, za 2 tygodnie dorzucę winko i pociągne 4 tygodnie, z tym że dawki zmniejsze na 300 mg, a ostatni na 200 mg. W sumie masz rację z tym, że spadek stężenia może być zbyt gwałtowny z 400 do zera. Później 2 tyg metax jako antykatabolik i najgorsza partia cyklu czyli PCT :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
vaginaboy:
dlaczego tak malo srodkow na tak dl.cyklu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DAX Perfecta Extra Slim na rozstępy !!!

Następny temat

Poprawa def tren+omo+wino+t3 TEMAT OTWARTY

WHEY premium