SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pro Evolution Soccer 2008 (PES 7)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18789

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ja tam mam słabego kompa więc sobie raczej nie pogram w PESa to jest jak dla mnie największy minus tej gry, nawet w Fife 07 na maksymalnych detalach wszystko ładnie śmiga a mecz PESa wygląda jak mecz ślimaków i żółwi niesttey.

A odnośnie Fify 08 to podoba mi się jedna nowinka którą słyszałem że Konami też chce wprowadzić a mianowicie gra 11 vs 11 co wydaje mi się świetnym rozwiązaniem, fajnie by6 było sobie pograć jednym zawodnikiem

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Mi się już 3 cięła Za słabą grafikę mam, tak więc w 7 nie pogram, nigdy nie miałem przekonania do PES.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Hehe wikt tak samo ja miałem z 3 częścią poczekam na fife 08 mam nadziej że uda im się wprowadzić tą nowinke

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Ja też na 08 oczekuję Z Fifą nigdy nie miałem tych problemów co z PES.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No właśnie dlatego wg mnie między innymi Fifa jest lepsza od PESa ale jak patrze na te screeny to nawet fajnie wygląda i znowu będzie ostra konfrontacja między fanami Fify i PESa

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Wikt, gdyby trójka ci chodziła, to na 100 % byś się wciągnął w PESa. Wywal tego kompa

Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2007-08-24 13:14:39

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473

HALA MADRID !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sie dzieje? prosze o pomoc

Następny temat

Ole Gunnar Solskjaer zakończył karierę

WHEY premium