SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermal pro evolution

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Witam chcialbym sie dowiedziec jak dlugo stosuje sie thermala czy stosuje sie go np. 2tyg on 2 tyg off czy jak zgory dziekuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
ja bym na twoim miejscu brał go codziennie, w dawkach około 3/5 kapsów dziennie, do momentu aż ci się skończy. A najlepiej jakbyś 2-3 puchy zarzucił pod rząd bez przerw, wtedy moznaby zauważyć efekty. ale i tak musisz trzymać dietę. Jak jesteś duży i słabo na ciebie działają spalacze (tak jak na mnie) to bym nawet ci proponował 6-8 kapsów dziennie albo i więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Zgodze sie ze 5 to przesada dzieki ale powiedzcie jeszcze tylko czy jak na przyklad zjem 1 opakowanie np 60 tab to cz yniemusze zrobic jakies przerwy?

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2006-12-27 22:22:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
a jak ma sie efedryna na przyswajalnosc witamin
czytalem w poscie tyki ze cos niektore witaminki/mineraly gorzej sie przyswajaja
zawracac sobie tym glowe??

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
tak, raczej jest odwrotnei niektore mineraly powoduja ze efi gorzej wchodzi, proponuje 1h przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
to jeszcze powiedz mi jak jest lepiej
po I posilku efka
po II witaminy mineraly
czy odwrotnie
dzieki

mam multiple z olimpa

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2006-12-27 22:50:56

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
ja żre multipla codziennie do obiadu , ew trzeciego posiłku, bo obiad jest czwartym ;) i jest super. bo jak z rana wezme to mi sie żygać chce a na noc sie nie opłaca :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7963
Ja bralem TPEvo po 2kapsy i jestem bardzo dowolony z efektow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Storm+Shock+...i oto jest pytanie,prosze o pomoc

Następny temat

WEGLE / TLUSZCZYK / KATABOLIZM ?? ->PO TRENINGU<-

WHEY premium