SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o poradę ... !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3147
Witam, chce zaczac brac gainera2 (10kg) i mono(900g) vitalmaxa !


I Posiłek (6,30)
płatki owsiane 100g , mleko 1,5%, rodzynki, 2 jajka, jedno całe, drugie białko

II Posiłek (10,30) - w szkole
kasza/ryż 50g, pierś z kurczaka 100g, 15g oliwy z oliwek, kapusta pekińska, papryka i co tam jeszcze, jem mam w postaci sałatki, i jakis owoc (jabłko, banan itp)

III Posiłek (13,30) - w szkole
chleb zytni razowy - 3kromki, szynka z piersi indyka lub kurczaka, jakis owoc (jabłko, banan itp )

IV Posiłek (16,30) - obiad w domu
kasza/ryż 100g, pierś z kurczaka/ ryba (gotowane oczywiście) 150g, sałatka lub gotowane warzywa.

Około 30 min przed treningiem, rozpuszczam sobie stołową łyzke miodu w szklance wody i wypijam ze smakiem ! Lub rozpuszczam w wodzie 2 tab. Red Puls'a - czasami boli mnie po tym głowa więc wole miód :) !

TRENING

V Posiłek (20,00)
ryż 50g, dżem, ser biały chudy - mieszam wszystko i mam świetny mix
lub a w dni treningowe jakaś jajecznice robie (4białka, 3 żóltka) i serek homogenizowany niskosłodzony !

VI Posiłek (22,00)
różnie biały ser lub tuńczyk, oliwa z oliwek, serek homo (niskosłodzony), chleb zytni razowy.

Kiedy i w jakich ilościach brac stuff ? Ja mysle tak :
DT : Mono: 5g na pusty zołądek (ok 20min przed I posiłkiem) i bezposrednio po treningu 5g ! Gainer2 : zaraz po sniadaniu 50g, 30min po posiłku przedtreningowym 50g i bezposrednio po treningu 50g około 30min przed posiłkiem potreningowym
DNT: mono: 5g na pusty zołądek (ok 20min przed I posiłkiem) i w porze treningu 5g ! gainer: zaraz po sniadaniu 50g i 30min po IV posiłku 50g !
Co wy na to ? Moge mono zapic Gainerem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3147
spoko mietki ! od nowego roku postaram sie zmienic plan treningowy i zobaczymy ! pomysle tez nad zmianą diety, wiecej juz nie bede jadł bo sobie tego nie wyobrażam juz teraz jem ile wlezie ! ale dzieki za rady ! no nic od nowego roku zmiana planu treningowego, supla i ulepszona dietka mam nadzieje ze coś sie ruszy do przodu ! aha i chciałem zaznaczyc ze nie jest tak ze jak zaczynałem cwizyć to ważyłem tyle samo co teraz, wtedy było około 7 kg mniej ! dzieki za porady !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Dt; ok
Dnt: niekoniecznie ta druga porcja 5g w godzinach treningu, ale napewno nie zaszkodzi.
Co do gainera to mozesz go brac tak jak napisales- uzupelnaisz nim braki w diecie- kiedy go bedziesz barc to twoja sprawa.
kreatyne mozesz zapijac gainerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3147
Aha, dzieki ! Jak długi musi byc odstep miedzy mono na pusty zoładek a pierwszym posiłkiem ? Bo szczerze mówiąc rano mam bardzo mało czasu ! Moge zrobic tak : wstaje 6,10 od razu biore mono, 6,30 jem i 6,40 pije gainera ! Może tak byc czy za małe odstepy czasu i odpuścić sobie pierwszy posiłek w domu i brac tylko mono i gainera a pierwszy posiłek około godzine po tym w szkole ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
odstep jakies 20-30min. imo moglyby byc obie opcje.
ja wstaje tak samo jak Ty i jem ok 6:35 sniadanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3147
a o ktorej mono bierzesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Zachowaj 20 min odstępu między kretką a gainerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3147
no bedzie mono 6,10 sniadanie 6,30 a gainer 6,40 ! i gitarra !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 265
jaka masz mase ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
jeżeli z dietą jest wszystko ok
to pij gainera np. w szkole czyli od godziny 9 - 15
dzieki temu utrzymasz wysoką kaloryczność pierwszych posiłków
jak zapewne wiesz pierwsze posiłki mają być najbardziej kaloryczne
i wmiare jak upływa dzień odejmujesz od każdego kcal
ładnie to wygląda
dobre podejście
dużo osiągniesz
powodzenia

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3147
Jaka mase ... ? no wstyd sie przyznac ale 65kg :/ ! w szkole mówisz, to raczej byłby problem z przygotowaniem tego ! Ale mysle ze jest dobrze ! Widze że wy tez nie macie raczej przeciw ! Nic tylko zamawiam stuff i jazda ! Mam nadzieje ze ładnie masa pójdzie ! Aha dzieki Ci (mm90) za dobre słowa !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nic nie zamawiaj tylko pojedz i potrenuj najpierw trochę.Szkoda pieniędzy marnowac w tym wypadku.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA/ Biogenix Whey białko

Następny temat

uczulenie

WHEY premium