SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w odbloku przy cyklu TEST ENAN 300mg e4d + TURA 40mg ed

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5446

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

95

Wzrost

181

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

115

Obwód uda

62

Obwód talii

94

Staż na siłowni

teraz niecały rok sumiennie

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

dobrze dopięta jeśli chodzi o makroelementy

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

kiedyś była meta solo , prolo+meta , meta+prolo+deka i pózniej 7 lat przerwy od sterydów

Opisz swój plan treningowy

trening dzielony , każda partia raz w tygodniu , powtórzeń 8 w ćwiczeniu , tradycyjnie

Cel cyklu

moim celem teraz jest odblokowanie się prawidłowe

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

ostatni cykl zakończył się 7 lat temu , teraz mam ostatnie 2 tygodnie obecnego cyklu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ostatnio jak badałem analiza skladu ciałą to wyszło mi 9% , nie wiem czy wierzyc tej maszynie , teraz jest troszkę wiecej, myśle że realnie 12-13%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

normalna

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

niespecjalnie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 110kg 6 powtorzeń bez asekuracji mam nadzieję że poszłoby na raz 125-130kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ale po co chcesz juz brac skoro jeszcze bedziesz lecial 2 tygodnie propa?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12153
stojeden
hcg bij co 3 dni.
mozesz dac tamoxa na czas hcg i ciagnac go juz do konca. musisz w trakcie zrobic badania estro i korygowac dawke. nikt w ciemno Ci nie powie ile tamoxa masz brac zebys trzymal estro w widelkach. i tego cloma dalbym 30 dni.



taka dostałem poradę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tak ale dopiero po propie na hcg...generalnie hcg dopiero zaczynam wbijac po cyklu,po propie 3dni a po enanie/cypio/suscie ok 8dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12153
ok a jak teraz skonczyłem bić enana i mam przed sobą w planach 2 tygodnie zejscia na propie i już wbiłem dwa razy po 2500J HCG (dziś 2500 i 5 dni temu 2500j) to teraz czekać do końca propa zeby na kolejną porcje HCG czy kontynuuować za 5 dni kolejne 2500j? ma to teraz znaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja bym poczekal i dal po propie bo teraz jak bedziesz bil dalej bedac na propie to nie wiem czy z hcg wyjdzie za prop wogole albo bardzo malo gdzie towar bedzie jeszcze krecil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12153
napewno HCG koliduje z byciem ON ? to w jakim celu powszechnie zaleca sie stosowanie HCG np w polowie dlugiego cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12153
i jeszcze jedno pytanie: kusi mnie TAD600 podczas odbloku? czy jest sens? jeśli tak to jak to połączyć z odblokiem ? proszę o rozpiskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12153
i jeszcze jedno pytanie: czy wrzucać bloker kortyzolu? jeśli tak to jaki? PHOSPHATIDYLSERINE ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
mazur9999
napewno HCG koliduje z byciem ON ? to w jakim celu powszechnie zaleca sie stosowanie HCG np w polowie dlugiego cyklu?

Gdzie ja tak napisalem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12153
kamilplnk
Ja bym poczekal i dal po propie bo teraz jak bedziesz bil dalej bedac na propie to nie wiem czy z hcg wyjdzie za prop wogole albo bardzo malo gdzie towar bedzie jeszcze krecil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania po odbloku

Następny temat

przechowywanie zamknietego HCG

WHEY premium