SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba nie bez przyczyny !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
Witam. Potrzebuję konkretnie rozpiskę. Nie zrobię tego sam bo na serio nie mam kiedy zabrać się za czytanie i układanie. Jeśli ktoś się na tym zna lub ma gotową rozpiskę to bardzo proszę !! NIE BRAĆ POD UWAGĘ OBIADÓW (SAM NIE GOTUJĘ BO ZWYCZAJNIE NIE MAM CZASU)

- Chodzi mi o dietę nie na masę żeby się spaść jak świniak, ale na taką fajną gęstą rzeźbę mięśnia.

- Najlepiej jeśli będzie w miarę tanio i co najważniejsze - SZYBKOŚĆ W PRZYRZĄDZANIU !

- Brać pod uwagę, że nie pracuję fizycznie i idealnie mogę się regenerować.

- Suplementy które mam zamiar brać to BCAA (z glutamina i wit. B6) oraz Monohydrant kreatyny na początek. (Przydałoby się podopowiedzieć kiedy w danej zmianie zażywać !)

- Pracuję na 2 zmiany ( jeden tydzień na 1 zmianę [8:00 - 16:00], drugi na 2 zmianę [10:00 - 18:00]). Rozpisałem sobie w jako takich równych godzinach kiedy mam czas na spożycie posiłków:

~ 1 ZMIANA: (1) Śniadanie godz. 06:30 ; (2) 1 Posiłek godz. 09:00 ; (3) 2 Posiłek godz. 11:30 ; (4) 3 Posiłek godz. 14:00 ; (5) Obiad godz. 16:00 ; SIŁOWNIA 18 - 20 ; (6) Kolacja godz. 21:00

~ 2 ZMIANA: (1) Śniadanie godz. 08:30 ; (2) 1 Posiłek godz. 11:00 ; (3) 2 Posiłek godz. 13:30 ; (4) 3 Posiłek godz. 16:00 ; (5) Obiad godz. 18:30 ; SIŁOWNIA godz. 19 - 21 ; (6) Kolacja godz. 21:30


Proszę o jakieś ciekawe propozycje i z góry przepraszam, że proszę jak większość osób o GOTOWE, ale proszę mi uwierzyć - nie mam kiedy nawet zabrać się za czytanie ! Ufam, że znajdzie się parę osób, które się znają na temacie i chętnie pomogą. DZIĘKI !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
[https://www.sfd.pl/temat373792] - 10 wskazówek żywieniowych
[https://www.sfd.pl/temat367367] - Podstawy układania diety

to zmień kolor

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 721 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6486
Nikt ci nie ulozy dokladnej diety bo nikt nie zna twojego zapotrzebowania kalorycznego, B/T/W etc. A nie wierze ze nie masz czasu na spokojnie usiasc np w niedziele i przeczytac kilka tematow:
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
Nie mam czasu :( przykro mi to mówić ale mam 2 prace i w weekendy często dorywczo dojeżdżam do klientów, do tego dochodzi dziewczyna itd.

Zmieniony przez - rozbrykany w dniu 2010-06-05 19:15:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taa, a tutaj kazdy ma czas by robic cos dla ciebie. nie masz czasu ? to zaplac komus za ulozenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
Po to właśnie proszę żeby nie płacić i miałem nadzieję, że znajdzie się ktoś kto ma na ten temat pojęcie bo akurat ja nie mam żadnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 721 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6486
Narazie zapoznaj sie z 10wskazowkami zywienia, masz tam wszystko napisane i dodatkowo jest jedna przykladowa dieta. Gramatury musisz juz sobie ustalic sam zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem. Pamietaj ze na masie KCAL musi byc wiecej niz Twoje zapotrzebowanie
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

PS. jesli dopiero zaczynasz cwiczyc daj narazie spokoj z suplami, a w szczegolnosci z kreatyna!

Zmieniony przez - doggaz w dniu 2010-06-05 19:24:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7149
Czasem trzeba znaleźć priorytety w swoim życiu. Nikt nie każe Ci rezygnować z pracy, ale wystarczy że codziennie 15 minut poświęcisz na czytanie i po jakimś czasie ogarniesz podstawy. Ludzie tutaj naprawdę chcą pomagać, ale jeśli widzą zainteresowanie i jakąkolwiek aktywność z Twojej strony.

Sama wyznaczasz swoje granice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
zajęłoby mi to wieki. Ok trudno widzę nie pomożecie, popytam wśród znajomych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7149
Nie przesadzaj i nie myśl, że weźmiesz kogoś na litość;)
Naprawdę nie zajmie Ci to wieki, podstawy odpowiedniego żywienia nie są aż takie trudne, wystarczy 10 dobrych artów z tej strony i już wiesz mniej więcej co i jak. A reszta przyjdzie z czasem;)
Nie narzeka i bierz się do czytania. A jak nie, to są odpowiednie miejsca, gdzie możesz zapłacić i dostać to, czego chcesz.

Zmieniony przez - naida w dniu 2010-06-05 20:13:55

Sama wyznaczasz swoje granice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
rozbrykany wiedza zostanie na resztę życia i może się porzydać. Jeśli Ci sie nie chce zapewne chęci do treningu róznie szybko się skończą.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
Nie no muszę się za siebie wziąć w końcu... Dobra poczytam trochę, ale chciałem żeby chociaż mnie ktoś nakierował bo niby wszędzie można poczytać co jeść itd. ale każdy ma indywidualne potrzeby i prócz tego że dużo białka itd to trzeba wiedzieć jakie produkty w jakich porach najlepiej itd, a jestem zielony na ten temat :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ziemniaki

Następny temat

----Słodzik----

WHEY premium