SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba do Desire, Kanarka i innych speców!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38343
Witam,

chłopaki ułóżcie mi bardzo Was proszę jakąś poglądową dietę keto - orientuję się w temacie ale żadnego konkretnego pomysłu to nie mam. Zaczynam z Clenem po świętach i muszę zejść na 10-11% bf z 17, 18%, a to troszkę wysiłku zajmie. Mam nadzieję, że nie sprawię zbytniego kłopotu.

Dzięki z góry i sorki, że tak na łatwiznę walę... ale mam za mało czasu na research i jeszcze coś popieprzę... Ketostix kupię w aptece tylko prośba o jadłospis co, ile i czego...

Pozdrawiam!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38343
Mierzyłem przyrządem elektronicznym co się w łapach trzyma - pewnie szajs ale na nic innego nie trafiłem. Może cyrkla spróbuję. Najlepiej to pewnie pod wodę i wszystko jasne. Aha, jest tam jakiś sposób na określenie body fatu przy pomocy linijki na fałdzie nad biodrem ale to i tak nie będzie dokładny bo nie zmierzę idealnie.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
wątpie że ktoś ci ułoży powiedz co lubisz ale najlepiej bedzie jak sprubujesz sam a inni to skorygują

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38343
No właśnie i tu jest problem - co lubię? Chodzi mi o to jak to wszystko łączyć - zero węgli to trochę trzeba pogłówkować - kurczaki napewno ~1000g dziennie do tego białka jaj na śnadanie parę puszek tuńczyka i co do tego? Jaki tłuszcz z czego? Pogubiłem się... trochę... Nie chcę zawracać nikomu dupy - poprostu jeśli ktoś będzie miał ochotę i znajdzie czas to poglądowo cokolwiek wrzucić...

THX

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55306
Ja jadałem na przykład rano jajka na bekonie z serem zołtym na gorze i do tego posmarowane majonezem hehe pyhca pij smietany 30% twarog ze smietana golonka,piersi,serki tłuste albo plesniowe pamietaj o błonniku bo bedzie ciezko ci kupe zrobic ja kupiłem otreby pszenne i po sprawie a na poczatku nie wiedziałem nie pijałem mleka sokow tylko wode nie gazowana przyj.e.b.ana dieta ale rezultaty spox stosowałem 3 tygodnie w sumie nie lubioe tak tłusto jadac wiec zastoswałem nisko weglowodanowa i t mniej tłuszczy i teraz jest ok..

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38343
THX LL COOL J,

to co znaczy się wpierdzielać wsio i golonki też, ha ha ??? Teraz to będę musiał wyliczyć spożycie kaloryczne tego wszystkiego, no ale nic... planuje zejść do 2800kcal przy moim zapotrzebowaniu 3700... a co tam jak ciąć to ciąć.

C'mon guys, Desir czekam na Twoją radę...

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55306
Uriel golonka wieprzowa w 100g ma--->18.9 białka i 0g wegli takze luzik a ze chłop z Ciebie to pewnie zjesz wiecej niz 100 gram

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38343
LL COOL J - jeżeli to ksywa po L Uncle J czy coś podobnego to ten murzyn zaje.biście wygląda!!! Też bym tak chciał!!!

No raczej, że 100 gram to mało, he he ale jeszcze pomyślę.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55306
No na topa wszedł za***istego LL ta zyła to przesada wogole nic tylko wskakiwac na tłuszcze i efke

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38343
Dobra to ja proszę o pomoc przy tym jadłospisie:

Posiłek 1:

omlet - 7 białek jaj + 3 żółtka, 2 łyżeczki mąki, sól - to wszystko na patelnię, następnie gotowy polać śmietaną + ewentualnie jakiś słodzik

Posiłek 2:

250g filetu z kurczaka usmażony na patelni na oliwie z oliwek + jakieś warzywa

Posiłek 3:

250g twarogu + oliwa z oliwek (ewentualnie olej lniany) lub śmietana z łyżeczką dżemu do smaku

Posiłek 4:

jak posiłek 2

Posiłek 5:

jak posiłek 3

Posiłek 6:

jak posiłek 2 czyli kurczak, ewentualnie 2 puszki tuńczyka około 60g białka i spać

Wiek 23lata, 95kg, 18% tkanki tłuszczowej 187czm wzrostu.
Cel: zrzucić jak najwięcej tłuszczu rzecz jasna - najchętniej do 10-11%

Dodam, że zamierzam użyć Clenu/ECA.

Dorzućcie coś od siebie!!! Jakieś konkretne uwagi mile widziane.

Pozdrawiam.

THX.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3651 Napisanych postów 36593 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 261103
Masz tu przykładowo mój jadłospis:

5jajek + bekon + pomidor
200g twaróg + 20g oliwa + 20g sezamu
200g kurczak + 20g oliwa + pomidor zapiekany z serem żółtym
200g twaróg + 20g oliwa + 20g sezamu
200g filet z mintaja/tuna + 20g olej lniany
40g WPC + 10g olej lniany

wszystko daje mi około 2500ckal .. do tego jeszcze dochodzi -500ckal z dziennych aerobów..

jak wróce na hawire to wyśle ci tego ebooka co obiecałem.. dowiesz sie co w trawie (keto) piszczy ;] ale już teraz ci mówie, że o browarach zapominasz he he he ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
e-lite i z nowu spotkanie

Uriel powiedz mi w jaki sposob okreslasz tak dokladnie stopien otluszczenia?

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta mojej siostry - opinie prosze

Następny temat

Dziennik odchudzania - Tyka

WHEY premium