SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14770
wiem ze za to co tu napisze zostane zjechany, uslysze uzyj wyszukiwarki albo poczytaj troche i sam sobie spróbuj ale wole poprosic o to osoby ktore sie na tym naprawde znaja... O tuz poprosil bym kogos o ulozenie dla mnie diety wiek 20 lat waga okolo 100 kg. prosil bym zeby to wygladalo mniej wiecej tak... Bialko 2,5g/kg wegle 2g/kg tluszcz 1,5g/kg 2700 kcal. Od razu dodam ze ma byc to dieta rdukcyjna trening 4 razy w tyg okolo godz 18.30. Z gory dzieki za pomoc daje sogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 771 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20779
od razu mówie że nikt CI nie ułoży diety to raz a dwa że SOGÓW to ty nie mozesz dawać ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
Zapytac zawsze mozna ale nie wiem czy komus byc sie chcialo za darmo ci to ulozyc:) Powodzenia w kazdym razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14770
No to zaczynam studiowac ten dzial i zobaczymy czy cos mi z tego wyjdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje odżywianie się

Następny temat

Odpowiedzcie

WHEY premium