SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prima czy Master

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Leci cały czas teraz enan 500mg ew + bold 700mg ew
I za 1mś chce dodać 3ci środek.
Zastanawiam się nad Prima i Masterem.
Mastera chciałem lecieć b.długo, ale prima mnie teraz tez zaciekawila.
Enan z boldem to u mnie baza przez jeszcze rok pewnie/ do końca cyklu.
Cel: Siła, ubicie mięśnia.
BF obecnie 11-12%.
Ktory środek nadaje sie bardziej przy moim bfie i celow?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Z bolda też nie schodzę póki co - leci cyprio z boldem, kończę tren A (koniec redukcji) schodzę z trenu i odpalam antka, potem npp w grubych dawkach i znów antoni. Myślę czy nie wrzucić mastera do tego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61995
master enan
i koszta bez porownania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Czytałem opinie na meso rx na temat właśnie primy i kilku wyjadaczy zgodnie orzekło, że środek generalnie jest mierny i stanowczo zbyt drogi, a jego "popularność" urosła właśnie przez snobistyczne wypowiedzi ludzi, których na to stać (tak samo bicie GH 5IU ed - do niedawna można było dostać wiadrem pomyj za "herezje" jakoby cudowny hormon nic nie dawał w takiej dawce - teraz nawet jest temat, w którym wszyscy zgodnie uznali, że efekty takiej terapii są żadne). Pisali też, że poniżej 1g/week w ogóle nie notowali większych efektów.

Ja tam nie wiem bo nie brałem, ale zarówno na masie jak i na wycince można wybrać dużo lepsze środki i jeszcze kasa zostanie.

Poza tym, chyba ankiety zapomniałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Leciałem primę z TE i było przyjemnie, jednak w tle cyklicznie leciała desma a u Ciebie bold także nie wiem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
asp co masz na myśli, odnośnie ,, lepszych srodkow '' co od mastera twoim zdaniem lepiej sie sprawdzi jako 3ci srodek?
B.dziekuje za wszystkie posty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Ile mastera maksymalnie można ciśnąć - chodzi mi o czas nie dawki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Lepsze w pojęciu ogólnym, tzn. zależnie od celu. Jeśli chcesz siły, sprawdzi się środek silnie androgenny, jeżeli chcesz masy, konkretne anaboliki - nandrolon, bold, tren; Na redukcję też środki typowe - tren, master wino etc.

Twoim celem jest siła, więc weź mastera/oxę ewentualnie wino i na pewno będzie efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Zastanawiałem się nad wrzuceniem mastera na długi okres - np do wakacjiNie za długo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
No to czyli nic nowego asp nie napisałeś, na mastera stawiałem i nic innego raczej jako 3ci srodek do moich celów nie pasuje.
Fajnie ze wspomniałeś o tej primie, dobrze wiedzieć że się przepłaca
Mastera ponoć można lecieć i lecieć, tak jak takiego bolda.


Jeszcze takie dodatkowe pytanie odnośnie mastera, tego testa nieco obniżyć podczas mastera, czy 500mg ew enana nie będzie jakoś bardzi zakłócać pracy mastera?

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-02-06 13:28:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Dzięki za info bo tak się zastanawiałem czy go nie wrzucić już teraz w średniej dawce (mastera E chciałem) a przed wakacjami podbić do sporej dawki razem z trenem idt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Też akurat mastera E bede miec, tak żeby bic razem z boldem i testem 2x week
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan 300c7d | 150c4d

Następny temat

genotropin

WHEY premium