SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pride GP Final Round - Play By Play!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
Panie Kro Kopie miał Pan wygrać i co???? 5 na 6 trafiłem

ps.saib,oczywiście wielkieeee dzięki za relację, jesteś wielki!!!!

Zmieniony przez - pugu w dniu 2005-08-28 15:23:39

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 698
Tak na dobry poczatek to chcialem podziekowac Saibowi, Marianowi B. i innym, ktorzy przyblizyli nam wszystkim co tam sie dzialo na tej zaje***tej gali!!!JAk juz powiedzialem gala byla fajna, ze wszystkich walk jestem zadowolony procz walki Fedor v.s Cro Cop poniewaz chcialem aby ten mistrzunio zaje***ty jak cho**ra wkoncu przegral i to wlasnie z Mirusiem...Ale coz, jest swietny w tym co robi i narazie mysle, ze nikt w najblizszym czasie nie zagrozi Fiodorowi.Po za tym chcialem aby Igorek se wygral . Ogolnie gala super!!!.Pozdro dla wszystkich, ktorzy ukochali ten sport!!!

Son, you got...OWNED!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 928
Dobrze że shogun wygrał. Ale niemoge przecierpieć że ten fedor wygrał przez tą decyzje. Mam nadzieje że będzie rewanż i mirko poprawi drugim kopnięcie i ten cały Fedor sie wreszcie rozjedzie.

Vitor rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Tez za bardzo nie lubie fedorka, ot taki misio bez zbytniej finezji, ruski taran.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Shogun mistrzem pięknie.

No i Fedor pokazał Cro-Copowi , że nawet z kontuzją Go zniszczy.

Szkoda Silvy pewnie będzie rewanż z Aroną

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407


Fedor i Mirko podobno bardzo źle się czuli przed walką (wielu tłumaczyło to, że nerwy, strach przed rywalem itp.) Ale moim zdaniem problemy zdrowotne było po nich widać gołym okiem

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Usunięty przez Marian.B. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9214

"Bez sensu. Tylko dwa razy się tam biłem"
R. Chlebicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Cieszył się ze zwycięstwa kolegi z teamu! Dziwi Cię to? I bez bluzgania!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974


dobre zdjęcie Marian hehe

Swoją droga znalazłem na Sherdogu ciekawą fotke. Arona i flaga izraela??

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
ta pzregrana cro copa dobrze mu zrobi moze przestanie byc taki pyszalkowaty i z jego oczu zniknie ta pogarda dla przeciwnika i przekonanie ze on jest najlepszy. Cieżka praca wygra z talentem nie popartym ciezka praca. Fedor to przyjemny gosc, ciesze sie ze wygral. Teraz niech cro cop przyjedzie do polski 10 wrzesnia na konfrontacje, zobaczy jak walczy antek chmielewski i pomysli sobie kurcze jednak musze sie ostro wziac do treningu. Mam nadzieje zobaczyc rewanz w krotkiej perspektywie czasu. Mam wrazenie ze fedor na poczatku walki byl troche jakby zbity z pantałyku, ale potem przekonal sie ze nie taki diabel straszny i koncowka zdecydowanie dla fedora. Tylko zeby teraz miroslaw nie mowil ze zostal oszukany.

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Romanem Zentsov'em [PL!]

Następny temat

Pride - kiedy na torrencie?

WHEY premium