SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pride 31 Play By Play!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Witam również! Ja to jestem jeszcze nawalony po nocy (wiecie ostatki) ,tak dałem w palnik że ja ******le ,ale na pbp trza było wstać !Wstaje a tu co Pedro przegrał ****a !Starciłem kase ,h**nia ...Ale w palnik przynajmniej dałem w Lifie ,a no i dobra zadyma była :)

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
a mi łeb pęka... %)

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3394
witam
kurde ten koreaniec naprawde robi postepy..po blamazu z Saku i wyrownanej walce z tym japoncem Takimoto od judo dobrze walczyl z nie byle kim tylko samym Quintonem....moze byc z niego dobry fighter..a Rizzo?? blamaz niech sobie daruje MMA ...albo Pride'a.Za wysokie progi
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
A był ktoś może w Lifie dziś w nocy ?Jak tak to pozdrawiam :)No Pedro już sie wypalił ,bardzo mi go szkoda ,w UFC to praktycznie legenda ,miał najlepsze nokauty w histroii tej organizacji ...

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dobra, lecimy!

1 RUNDA

Klincz. Niewiele ciosów dochodzi. Stójka. Znowu klincz i Sperry wbija się potężnym ciosem, Kohsaka zamroczony! Zatacza się w ringu, Sperry łapie go i upadają na matę, Kosaka wstaje, Sperry leży. Japończyk wbija się POTĘŻNYM CIOSEM i Sperry ODPŁYWA!!!!!! Skos jeszcze dobija i sędzia przerywa.

Kolejna pooooteeeeżna niespodzianka!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Kolejna walka: Sergei Kharitonov vs Alistair Overeem!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Mówiłem ,że Kohsaka wygra !!!

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Saib Ty też wczoraj balowałeś ?

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Zaczynamy.

1 RUNDA

Sergei atakuje ciosem, ale Alistair dobrze kontruje. Klincz i dobre obalenie Alistaira. Ma boczną.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
No balowałem, balowałem i poszedłem spać po drugiej grubo...

Lecimy dalej:

Akcja w parterze, Alistair wali łokcie na żebra Sergei'a i teraz próbuje zadawać kolana na jego głowę, Sergei niewiele robi, Alistair nadal uderza łokciami, mnóstwo łokci, Kharitonov musiał to odczuć.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walki 'OLBRZYMÓW'

Następny temat

K-1 Hungary

WHEY premium