SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prenumerata MD

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
witam
zalorzylem konto na str chcem zamowic prenumerate i sie gubie powoli a wiec
1.wchodze na str zamawiam
2. robie przelew pocztowy
czy
1.robic przelw
2.zamawac na str
czy
1.przelac kase i to wystarczy
?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 202
Logujesz sie na sklepie - wrzucasz prenumerate do koszyka.

korzystajac z systemu platnosci dotpay - oplacasz koszt prenumeraty - i od nr od ktorego oplaciles prenumerate otrzymujesz ja prosto do domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
nie mam konta bankowego chcem zrobic przelew pocztowy muszie miec konto na dotpay ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 202
wchodzisz do sklepu do prod prenumerata

http://www.md-sklep.pl/Prenumerata-MuscularDevelopment-MD-na-2011-rok-dla-numerow-022011---122011.html

klikasz druk przelewu - sciagasz pdf drukujesz wypelniasz prenumerata do jakiego nr i kwotw (tak jak jest to napisane w sklepie czyli od 02 numeru i kwote ktora jest na sklepie) idziesz na poczte oplacasz i zalatwione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
nom kupilem przez stronke jutro ide robic przelew przekierowalo mnie na dotpay i tam mi sie druczek wyswietlil ale nad dotpay dali mi druczek na Londyn (uk) to mam kierowac na londyn czy na gdansk ?

Zmieniony przez - Marcinx66 w dniu 2011-01-07 17:14:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 202
mowiles ze nie chcesz korzystac z dotpaya - korzystajac z dotpay - placisz dotpayowi aby oni przekazali ta platnosc do md.

klikajac w druk przelewu na stronie produktu drukujesz druczek ktory bezposrednio wplacasz do MD

wiec albo wyrzuc to co wydrukowales z dotpay i nie ma sprawy i wydrukuj to:

http://fitnessauthority-sklep.pl/images/prenumerata_2011.pdf

i oplacisz bezposrednio do nas lub poprzez ten druk dotpaya.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
witka
dostal juz ktos prenumerate ?

Zmieniony przez - Marcinx66 w dniu 2011-01-27 23:39:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516
Na jakie nazwisko miala byc ta prenumerata? Jesli nadal do Ciebie nie dotarla, to sprawdzimy to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
Marcin Wilczyński
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
jakas odp bedzie mam nadzieje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 NOWE KOMPLETNE ZESTAWY W PROMOCJI

Następny temat

Zapytaj trenera

WHEY premium