SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Predyspozycje do Muay Thai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
Witam wszystkich serdecznie!

Mam 19 lat, 174 cm wzrostu i moja waga to jedynie 54~ kg, czy nie bedzie to przeszkoda, do zaczecia treningow MT? Pytam, poniewaz moja waga jest... zbyt niska nawet jak na wskaznik BMI. Oczywiscie jestem chetny, na wskazowki dot. innego sportu, ktory mi mozecie polecic.

Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Teraz widzę że jest tu w chu... cwaniaków co przed i po powrocie z siłki siedzą przed kompem i rżną cwaniaków. Prawda jest taka że sporo osób tutaj nie ma pojęcia o sportach i sztukach walki, kopiują artykuły z netaa i za to dostają soga.

Za to zdanie masz Soga. No ale cóż, trzeba się z takimi użerać. Za głupotę bana się nie dostaje

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nie nie będzie przeszkodą. Zależy jaki masz cel. Chcesz trenowac idź na trening

Powodzenia

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
Chcialbym cos po prostu trenowac, nabrac troche kondycji oraz technik samoobrony:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4085
idź trenuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 350
z treningami przyjdzie apetyt i przytyjesz.
lepiej tak niz najpierw sie zapuścić albo przytyć z 20 kg i dopiero sie zapisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590
spoko ja tez mam 174 cm wzrostu waze 57kg i nie mam wielkich problemow z przeciwnikami ciezszymi nawet o 10 kilo. Po za tym waga nigdy nie jest przeszkoda bo na zawodach itp. sa kategorie wagowe ( ty chyba bedziesz w tej do 55kg). Po za tym masz kozacki wzrost jak na swoja wage (jezeli chodzi o MT).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
No... waga jest okej... Jak chcesz walczyc z dziewczynkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
pytagoras Jeszcze te dziewczynki pokazały by Ci co potrafią w ringu. Mała waga to nie znaczy, że nie umie się bić. To nie ulica. W ringu każdy ma szanse.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Zawsze na ratunek przychodzi też siłownia
W ringu są jakieś tam kategorie wagowe, ale w życiu... Co to za chłop co stówy nie waży?
1

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590
Chlop jak kazdy inny, tyle ze jak trenuje to jeszcze dodatkowo mocno przylac potrafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
bokser, ja nie mowie ,ze dziewczyny nie umieja sie bic, tylko znajdz chlopa z taka kategoria wagowa jak autor tematu A jak chcesz robic walke mezczyzna vs kobieta to...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc

Następny temat

Czy KM jest właśnie dla mnie?

WHEY premium