SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spodenki do muay thai?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie mozna kupić spodenki do muay thai? poza oczywiscie sklepem ring - zanim ściągną je z Pakistanu będę już dziadkiem z brodą do pępka; no i poza danikenem bo wygladaja jak do boksu - tylko z napisem. Interesuje mnie coś na poziomie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przegladałem teraz ofertę na kwon - spodenki po srednio 160 zł - wizualnie bez rewelacji - koszt spodenek ze strony vosgymholland (30euro)+ przesyłka wyjdzie pewnie tak samo ale jakościowo wygląda to rewelacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
http://ohm.fm.interia.pl
tutaj poszukaj

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeryłem te strony, niestety to sklepy albo ogólnosportowe, albo wyspecjalizowane we wschodnich sztukach walki. Spodenki są tylko na stronach ring i daniken - moje zdanie o ich ofercie nie jest zbyt dobre. Ale dzieki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 41 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1365
Ja proponuje sklepy czy akucje zagraniczne, jeżeli znasz język obcy ,masz kase to na takich stronach znajdziesz bardzo ciekawe oferty firm Twins, Windy, FBT itd. Najbardziej boli cena przesyłki. Wbrew różnym opiniom zagraniczni sprzedawcy są bardzo solidni a towar czasami można dostać w krótkim czasie. Ciekawą kolekcję spodenek, koszulek, bluz czy rękawic można znaleźć na www.vosgymholland.com albo poszukać okazji na www.ebay.com (ew. ebay.de). Inne strony www.megafight.de , www.twins-europe.com 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Afrok masz rację - ale te same modele widziałem taniej (69 zł) na stronie masters. Jednak 2 modele oznaczają, że wielu już te spodenki ma i że za tydzień będzie ich jeszcze więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kyriel - świetna opcja, wiesz ile może kosztować przesyłka? jak już rządzić to do bankructwa. Aukcje sobie daruje - ceny nizsze ale ryzyko cholernie duże zważywszy na odległość. Orientujesz się może czy jestem w stanie bezproblemowo zamówić spodenki, jak przebiega sama operacją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4567
na stronie sportmasters.pl sa

To Twoja walka - Twoje życie, nigdy na dnie - zawsze na szczycie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dostałem namiar na stronę kwon, podobno mają niezłą ofertę - wcześniej sprawdzałem ale dałem sobie spokój bo strona nie działa prawidłowo i nie było tam oferty. Ma ktoś może ich katalog w formie elektronicznej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ma ktoś katalog z www.kwon.com.pl - dostałem info, że jest tam interesująca oferta - niestety strona nie działa prawidłwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 41 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1365
Koszty z krajów sąsiednich zależą od tego jakim sposobem chcesz żeby ci wysłali, najtaniej jest pocztą ale możesz zawsze skorzystać z lini kurierskich które są dostępne w danym kraju (to częście organizuje sprzedawca chyba że w ofercie jest inaczej napisane).Ja kupowałem dużo sprzęstu z niemiec i za wysyłkę np. kamery drogą pocztową płaciłem 10 euro a spodenki to będzie koszt z 4-6 euro. Płatność z góry przelewem na konto . Więkrzość ofert na aukcjach ebay jest wystawiona przez sklepy i nie sądze by wystąpiły jakieś problemy w transakcji, pewniaki :)
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=9189&item=7117487681&rd=1&ssPageName=WDVW aukcja wystwiona przez sklep internetowy www.asian-fashion.de. Spodenki można znaleźć już od 8 euro. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem z nosem!!

Następny temat

zakwasy po treningu na trzeci dzien

WHEY premium